iPhone 12 Pro Max Türkiye’de satışa çıktı

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul

cache-v2

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerini 27 Kasım tarihinde Apple Online mağazası üzerinden satışa sunan, sonrasında da ülkemizdeki bazı Eticaret platformlarında kısıtlı model yelpazesi ile yeni modelleri kullanıcılarla buluşturan Apple, 4 Aralık tarihinde de Akasya ve Zorlu AVM’de yer alan Apple Store’larda fiziksel olarak cihazları tüketicilerle buluşturmuştu.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max modelleri bir miktar rötar ile tüketicilerle buluşuyor. Siparişleri yılbaşından önce kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen Apple’ın 11 Aralık itibariyle satışa giren cihazları için belirlediği fiyatlar şöyle:

iPhone 12 Mini Türkiye fiyatları
iPhone 12 Mini 64GB - 9 Bin 999 TL
iPhone 12 Mini 128GB - 10 Bin 499 TL
iPhone 12 Mini 256GB - 11 Bin 499 TL

iPhone 12 Pro Max Türkiye fiyatları
iPhone 12 Pro Max 128 GB - 16 Bin 999 TL
iPhone 12 Pro Max 256 GB - 17 Bin 999 TL
iPhone 12 Pro Max 512 GB - 19 Bin 999 TL

alıntıdır//​

Düşünceleriniz nedir merak ediyorum?

//Alıntıdır​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
980
88
Bu Cihazlar Zaten Standart Kesimden Ziyade Elite Kesimler İçin Tasarlanıyor. Benim de Durumum Bunu Alabilecek Durumda Olsa Bende Alırdım ;)
İnsanlar Zaten En İyisini Haketmek İçin Çalışmıyor mu?
Kariyerinde Başarılı Olan İnsanların Bu Ürünleri Almasını Haklı Buluyorum.Ben Alamadığım İçinde Alabilenleri Verdiği Bu Miktarlar İçin Yargılamam Şahsen. Başarılı Olmuş ve Hakketmiş Derim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.