Kişisel Clash Of Clans Hesabımı Satıyorum

wildwolf726

Yeni üye
26 Eki 2023
25
3
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bana ait olan Clash Of Clans hesap satıyorum.
Şehirde duvarlar 9.seviye ile 12. seviye arasındadır.
12.seviye 5 yıldızlı belediye binası var.
hesap 68 seviyedir.
hesapta (madenci, pekka, bebek ejderha, şifacı, ejderha, roket balon, büyücü, duvar yıkıcı, balon, dev, goblin, okçu, koç binicisi ve barbar) vardır.
1397 kupa vardır.
3 tane inşaatçı kulübesi var.
ordu kampı 6 ile 7.seviye arasındadır.
10.seviye laboratuvar vardır.
kahramanlardan barbar kral, okçu kraliçesi ve büyük koruyucu vardır.---- Köyde ise 7.seviye inşaatçı binası vardır.
3 ile 4.seviye arasında ezici vardır.
saat kulesi 6.seviyedir.
1574 inşaatçı üssü kupası vardır.
8.seviye öfkeli barbar, 8.seviye sinsi okçu, 5.seviye boksör, 4.seviye beta minyon, 5.seviye bombacı, 6.seviye bebek ejderha, 7.seviye top arabası, 9.seviye gece cadısı vardır.
5.seviye savaş makinesi vardır.
Hesap ve E-Posta benimdir.
Hesaba hiç kimse giremez.
Satın alan kişiye e-postayı devrediyorum artık e-posta onun üzerine oluyor.
Hesabın Resimleri: JustPaste.it - Share Text & Images the Easy Way
hesap 400TL dir.
Ödeme papara ile yapılır.
Eğer Aklınıza Birşey Takılırsa Soru Sormak İsterseniz Discord Hesabım: ._yasin_.

Son düzenleme:

Darkmarsx

Katılımcı Üye
21 Haz 2023
253
92
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bana ait olan Clash Of Clans hesap satıyorum.
Şehirde duvarlar 9.seviye ile 12. seviye arasındadır.
12.seviye 5 yıldızlı belediye binası var.
hesap 68 seviyedir.
hesapta (madenci, pekka, bebek ejderha, şifacı, ejderha, roket balon, büyücü, duvar yıkıcı, balon, dev, goblin, okçu, koç binicisi ve barbar) vardır.
1397 kupa vardır.
3 tane inşaatçı kulübesi var.
ordu kampı 6 ile 7.seviye arasındadır.
10.seviye laboratuvar vardır.
kahramanlardan barbar kral, okçu kraliçesi ve büyük koruyucu vardır.---- Köyde ise 7.seviye inşaatçı binası vardır.
3 ile 4.seviye arasında ezici vardır.
saat kulesi 6.seviyedir.
1574 inşaatçı üssü kupası vardır.
8.seviye öfkeli barbar, 8.seviye sinsi okçu, 5.seviye boksör, 4.seviye beta minyon, 5.seviye bombacı, 6.seviye bebek ejderha, 7.seviye top arabası, 9.seviye gece cadısı vardır.
5.seviye savaş makinesi vardır.
Hesap ve E-Posta benimdir.
Hesaba hiç kimse giremez.
Satın alan kişiye e-postayı devrediyorum artık e-posta onun üzerine oluyor.
Hesabın Resimleri: JustPaste.it - Share Text & Images the Easy Way
hesap 450TL dir.
Ödeme papara ile yapılır.
İş görmez bu hesap 3 ayda daha iyisi yapılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.