Kodlama kursu , Unity planlarım

4 Eki 2015
135
0
İzmir
Merhaba arkadaşlar şimdi olmasa da ileride unity ile ilgili bazı planlarım var. Şimdi neden değil diye sorarsanız? Programlamayı yani kodlamayı bilmiyorum. Azıcık bir deneyimim var bu oyunu yapmaya yeterli değil. İnternette videolardan öğrenmeye çalışsam da oldukça zor bu iş. Ama şans yüzüme güldü galiba okuduğum lise de meb'in açtığı kurs var. Bu hafta ona kayıt oldum. Haftaya belli olacak büyük ihtimal hafta içi okul bittikten sonra kurs eğitimi alacağım. Bunu canlı olarak hocalardan öğreneceğim için kodlama zorda olsa çalışarak , sorarak öğrenebileceğimi ümit ediyorum. Tam da benim ihtiyacım olan bir kurs açıldı. İnşallah haftaya başlayacağım. Kursla ilgili buraya deneyimlerimi de yazabilirim arkadaşlar için , merak edenler için. Neyse konumuza dönecek olursak ben bu konuyu ileride muhtemel bir oyun yapımı olursa ekibe katılımın ne kadar olacağını merak ettiğim için açtım. Eğer ben ileride kodlamayı öğrendiğim de ve bir proje oluşturmak istediğimde yardım edebilecek kimler var bu forumda? Eğer ileride dostum sen kodlamayı bilirsen ben de sana projenin yapımında destek çıkarım diyen kaç kişi var?

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Oyun yapımındayım ben bu aralar.
Bir kaç projem var bitince oyuna ağırlık vereceğim, bu aralar oyun sektörü çok revaçta.

Son düzenleme:

turkalp24

Yeni üye
12 Ara 2015
3
0
Malatya
bişi soracam ya unity 3d de butona basıldığı vakit cismin yön alması için hangi kodu yazmalıyım mümkünse java olarak kod verirseniz bi oyun üzerinde çalışıyorum bayadır bu kodu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
bişi soracam ya unity 3d de butona basıldığı vakit cismin yön alması için hangi kodu yazmalıyım mümkünse java olarak kod verirseniz bi oyun üzerinde çalışıyorum bayadır bu kodu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle UI button kullanmasını biliyor musun ?

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa
Dostum Eğer ozamana kadar Unity Allah Kısmet ederse öğrenirsem katılırım Credit Bölümünde Adım Olması
Güzel olur doğrusu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.