Linux l Trity Kurulumu & Örnek Saldırı (SMS Flood) // AquieLL

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere

Linux aracı olan Trity tanıtacağım.

-------------------------------------------------------------------------------

Trity Kurulum

+Trity Kurulumu Nasıl ?

-İlk olarak terminali açalım ve masaüstüne geçiş yapalım.

Kod:
cd Masaüstü/

-Git Clone'dan Trity Masaüstüne indirtelim.

Kod:
git clone https://github.com/toxic-ig/Trity.git

-Terminalden Masaüstündeki dizindeydik şimdi ise masaüstündeki trity'nin içine girelim.

Kod:
cd Trity
-Trity dosyası içine girdik ls ile dosyanın içinde ne var görelim

Kod:
ls

-Kurulumu başlatalım

Kod:
sudo python install.py

-Ekrana Trity İnstaller gelecek (Köpekli bir resim :) )

Kod:
1

Yazıp enterleyin.

-Kurulum bitince trity çalıştıralım ve bize bir ekran gelecek o ekrana y diyelim bize "thanks!" diye mesaj gelecek ve program başlayacak.
yani şu

Kod:
trity
Kod:
y
Q7byvj.png

------------------------------------------------------------------------

Örnek Olarak ;

Trity SMS Atma (Flood)

-Terminale trity yazıp devam edelim.

Kod:
trity

-Yardımları görelim

Kod:
help

-Sms kısmına geçelim.

Kod:
sms

-Google'ye "free sms turkey" yazalım ve bir siteyi seçelim.

-Terminelde ;
Enter cellular provider>

kısmına seçtiğimiz adresi yazalım.

[CODE]Enter cellular provider> Free SMS Turkey | Free Text Messaging Turkey[/CODE]

-Terminalde ;
Victims Phone number>

kısmına hedef numarayı yazalım.

Kod:
[B][B]Victims Phone number>xxxxxxxxxxx[/B][/B]

-Terminalde ;
Your Mail>

gmail adresimizi yazalım

Kod:
Your mail>[email protected]

-Terminalde ;
Password>

kısmına girdiğiniz mail şifresini girin.

Kod:
Password>(şifrenizi girin gözükmüyor)

-Terminalde ;
Message>

kısmına mesajınızı iletin

Kod:
Message>Merhabalar Türkhackteam

-Terminalde ;
How many times>

kısmına ne kadarda bir mesaj gitmeli belirleyin

Kod:
How many times>10

+Sending.....
+Succesfuly Sent...

Gördüğünüz üzere tamamlanmış olur.

------------------------------------------------------------------

TRİTY DİĞER MENÜLER

PrXaE6.png

AquieLL & Siber Güvenlik

Son düzenleme:

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Social Engineering Tool (SET) ' te aynı görevi görüyor diye biliyorum yanlış mıyım ?

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Social Engineering Tool (SET) ' te aynı görevi görüyor diye biliyorum yanlış mıyım ?

Doğrudur.SETOOLKİT aracında da sms olayından var.Ben burda örnek bir saldırı olarak sms gösterdim tabiki burada sms'i atması için sitenin çalışması gerekiyor.

Eline sağlık , kısa zamanda deneyeceğim eğlenceli duruyor :)

Teşekkürler mutlaka deneyin.SMS Örnek bir saldırydı.Dİğer parametrelerde gerçekten kullanışlı sql,xss,admin encode 64 olsun çok iyi.

0rtju

Yeni üye
29 Tem 2017
18
0
Anlatım çok yanlış olmuş..

Provider kısmına hangi operatörü kullanıyorsak onun SMS gateway domainini yazmamız gerek (AT&T=txt.att.net, Vodafone=nma.vodafone.in etc.).

Ve gmail servisini kullanıyor, yani yazdığımız mail adresi gmail olmak zorunda.

Ayrıca kodlar çöp, herhangi bir standart yok, her şey birbirine girmiş.

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
Kardeşim password girerken yazıyorum hiçbişe olmuyor yani yazılmıyor entere basıyorum desktop trity e yönlendiriyor nasıl ypaıcaz

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Anlatım çok yanlış olmuş..

Provider kısmına hangi operatörü kullanıyorsak onun SMS gateway domainini yazmamız gerek (AT&T=txt.att.net, Vodafone=nma.vodafone.in etc.).

Ve gmail servisini kullanıyor, yani yazdığımız mail adresi gmail olmak zorunda.

Ayrıca kodlar çöp, herhangi bir standart yok, her şey birbirine girmiş.

-Anlatımda bir sıkıntı istediğin yere bakabilirsin.

-Provider kısmında haklı olabilirsin bende yanlış olduğunu düşünmüştüm ama gördüğüm kadarıyla sms başarıyla gitmişti.

-gmail servisi ile çalıştığı belli @gmail olarak verdim zaten

-Kod çöp ne demek ? cd.. install dan başka diğer parametreler tool işlemleri çöp olan ne ? standartlık nedir ? herşey birbirine girmiş diyorsunda daha düzgünü nedir ?

-Yapıcı yorumlarda bulunun hadi ben bunlara alışığım çok gördüm siz gibilerini yeni arkadaşların heveslerini kırmayın buyrun piste siz çıkın.

Eyvallah.

Kardeşim password girerken yazıyorum hiçbişe olmuyor yani yazılmıyor entere basıyorum desktop trity e yönlendiriyor nasıl ypaıcaz

Dostum şifre çıkmıyor ama işliyor.

Son düzenleme:

0rtju

Yeni üye
29 Tem 2017
18
0
-Anlatımda bir sıkıntı istediğin yere bakabilirsin.

-Provider kısmında haklı olabilirsin bende yanlış olduğunu düşünmüştüm ama gördüğüm kadarıyla sms başarıyla gitmişti.

-gmail servisi ile çalıştığı belli @gmail olarak verdim zaten

-Kod çöp ne demek ? cd.. install dan başka diğer parametreler tool işlemleri çöp olan ne ? standartlık nedir ? herşey birbirine girmiş diyorsunda daha düzgünü nedir ?

-Yapıcı yorumlarda bulunun hadi ben bunlara alışığım çok gördüm siz gibilerini yeni arkadaşların heveslerini kırmayın buyrun piste siz çıkın.

Konudaki kodlar değil, toolun kendi kodları. Eğer temel Python standartlarını/stillerini tartışmak istiyorsan özel mesaj atabilirsin.

"@gmail.com" olarak verdin, doğru. Fakat hemen üzerinde "kısmına mail ya gmail adresimizi yazalım" diye bir cümle kurdun. Yani teknik olarak gmail'den başka bir email provider da kullanabilirsiniz demiş oldun..

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Konudaki kodlar değil, toolun kendi kodları. Eğer temel Python standartlarını/stillerini tartışmak istiyorsan özel mesaj atabilirsin.

"@gmail.com" olarak verdin, doğru. Fakat hemen üzerinde "kısmına mail ya gmail adresimizi yazalım" diye bir cümle kurdun. Yani teknik olarak gmail'den başka bir email provider da kullanabilirsiniz demiş oldun..

Tool ben yazmadım sadece tanıttım.mail demiş olabilirim doğrudur. hatadır bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.