selam arkadaslar lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ottoman_hero

Yeni üye
17 Ara 2007
13
0
selam arkadaşlar pc de hdd yi 2 ye böldüm ve önce vista yı kurdum daha sonra xp yi ama pc direk xp yi görüyor ve vista olan bölümü görmüyor...ne yaptıysam olmadı...

bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bi el atsınlar...
teşekkürler

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
hem vista hem de xp sistemi olduğundan faszzla yükler ve performansı aşırı derecede düşürür. zaten vista kendinden sorunlu bir program üzerinde birde xp yüklemeniz felç olacaktır. tavsiyem illa vista şekli kullanmak istiyorum diorsanız xp ye vista inspirit teması kurmaktır. kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.