Ufak bir grafik tasarım ricası

OnurSh

Üye
29 Ocak 2015
77
0
Adana
Merhaba, instagram profil fotoğrafı için siyah zemin üzerine O. Ş. yazabilir misiniz ? Sekli göruntusunu tamamen size bırakıyorum,.

Ypabilecek varsa çok makbule geçer, simdiden tesekkurler...

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Android ve ios platformlarda cok ilginc uygulamalar var bunlarla cok dikkat çekici ve cok güzel grafik tasarımlar yapabilirsin...
Ben yapabilirim..

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Buyur arkadaşım benden sana hediye...
İnstagramda takip edip fotoğraflarımı beğenirsende iyi olur..
İnstagram kullanıcı adım: hllbk34_
orEmmo.jpg

KORSAN HACK

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
680
0
Kıbrıs
guzel kardesim elinesaglik cok basit ama emek var orda goruyorum basarilarinin devani dilerim bundan daha iyisini yapa bilirsin sen ben senin arkandayim devam et iyi aksamlar iyi forumlar

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Teşekkür ederim Üstteğmen'im..
İlkkez böyle birşey yaptım beğendiyseniz ne mutlu bana ☺ Sanada iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.