Crackmeci Minishell V2

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
314
4
172
Web
güzel yazmışsn eline sağlık, şu özellikleride eklersen çok daha iyi olur, root check, fake root, system shell, config çekme, cpanel crack, wordpress user crack, bypass terminal, symlink, backdoor. bunları da eklersen kullanılmaya çok müsait olur tabi dosya boyutuda bir o kadar önemli
Sağolun hocam eklemeye çalışırım. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.
eline emeğine sağlık
Teşekkürler hocam.
Teşekkür ederim.

PatroeN

Yeni üye
21 Şub 2023
4
1
merhaba shellde sorunlar var bilginiz olsun nedir diye soracak olursanız klasörler arasında geçiş sağlanamıyor mesela shell /images/shell.php bu kısımda fakat ben hiç bir şekilde /home/ klasörüne giremiyorum tıklıyorum işlemiyor sadece shellin olduğu klasörü kontrol edebiiliyorum

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
314
4
172
Web
merhaba shellde sorunlar var bilginiz olsun nedir diye soracak olursanız klasörler arasında geçiş sağlanamıyor mesela shell /images/shell.php bu kısımda fakat ben hiç bir şekilde /home/ klasörüne giremiyorum tıklıyorum işlemiyor sadece shellin olduğu klasörü kontrol edebiiliyorum
Yeni sürümde onları düzelttim ancak henüz yayınlamaya fırsat bulamadım. Sağolun bilgilendirdiginiz için.

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
988
2
1,931
41.303921, -81.901693
Bildiğim kadarıyla günümüzde ki sheller artık PHP versiyon ile çalışıyor özellik olarak. Kanımca şöyle bir yol izlersen güzel olur mesela otoshell yükleme seçeneği olsun sisteme ilk önce öyle bir kod yaz ki ön yükleme süresinde sistemin PHP sürümünü tespit edip o shelli oto olarak yüklesin ve tüm özellikleri o sitenin PHP sürümüne göre çalışır vaziyette olsun. Normal bir anka kuşu kardeşimiz kuşum ötmüyor gideyim site hackleyeyim derken bunu bilmezine siteye yükler ondan sonra gelir buraya abi abi yükledim hiçbir özelliği çalışmıyor siz tht lamerlari hazır kod yazıyorsunuz bir de utanmadan övünüyorsunuz Shell çalışmıyor der. PHP bilmediği için 2 saat burada üyelere laf anlatmakla uğraşmayalım banlamakla da uğraşmayalım... Bu arada tebrikler tasarımı filan hoşuma gitti çalışmalarınızın devamını mutlaka bekliyorum ve müsait bir zamanda da bu konular hakkında sizinle uzun uzun sohbet etmek isterim...

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
314
4
172
Web
Bildiğim kadarıyla günümüzde ki sheller artık PHP versiyon ile çalışıyor özellik olarak. Kanımca şöyle bir yol izlersen güzel olur mesela otoshell yükleme seçeneği olsun sisteme ilk önce öyle bir kod yaz ki ön yükleme süresinde sistemin PHP sürümünü tespit edip o shelli oto olarak yüklesin ve tüm özellikleri o sitenin PHP sürümüne göre çalışır vaziyette olsun. Normal bir anka kuşu kardeşimiz kuşum ötmüyor gideyim site hackleyeyim derken bunu bilmezine siteye yükler ondan sonra gelir buraya abi abi yükledim hiçbir özelliği çalışmıyor siz tht lamerlari hazır kod yazıyorsunuz bir de utanmadan övünüyorsunuz Shell çalışmıyor der. PHP bilmediği için 2 saat burada üyelere laf anlatmakla uğraşmayalım banlamakla da uğraşmayalım... Bu arada tebrikler tasarımı filan hoşuma gitti çalışmalarınızın devamını mutlaka bekliyorum ve müsait bir zamanda da bu konular hakkında sizinle uzun uzun sohbet etmek isterim...
Sağolun hocam çok teşekkür ederim. Ben de sizinle sohbet etmek isterim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.