3D Yazıcı önerir misiniz?

Erenalp207

Yeni üye
27 Kas 2021
43
3
Arkadaşlar hot wheels adabalar için parça basmak istiyorum küçük ve basit parçalar hem ucuz hem işimi görecek bir cihaz var mıdır

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,029
19
1,493
Creality Ender 3 V3 SE 3D Yazıcısını tavsiye edebilirim bunu kullanan bir abim var o baya memnun tabi kullandığınız flamente göre de kalite değişebilir

Xlog

Vip Altın Üye
21 Nis 2024
22
18
Arkadaşlar hot wheels adabalar için parça basmak istiyorum küçük ve basit parçalar hem ucuz hem işimi görecek bir cihaz var mıdır

Creality CR-10 Smart​

bunu öneririm uzun zaman kullandım hem hız hem otomatik kalibrasyon olarak süper cihaz 3d yazıcıda önemli olan otomatik kalibrasyon ve baskı boyutu ve bu ürün f/p.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,164
6
906
Photoshop 🔥

Bambu Lab X1 Carbon Combo 3D Yazıcı
Bu isimdeki 3D Yazıcı'nın videolarını izlemiştim performansı bence gayet güzel önerebilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.