arkadaslar bu pc bozukmu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medmetin

Üye
17 Eyl 2007
81
0
pcyi 3 gun boyunca hiç açmadım bugun açtıgımda kasadan matkap yada elektirk süpürgesi motoru gibi bir ses geldi arada bi böle yapıyordu öncedende yapmıstı sanırım bu hardiskten gelen bi ses devir fealn yapıyo diye tahmın dıyorum ama pekte bilgim yok bu konu hakkında bide pc kendini restart ediyo bazen ekran kartında deil driverler güncel fakat sogutucu fan 350w azmı geliyo acaba bilgisayar daha 6 aylık bile deil.

bykzlu-x

Üye
9 Ocak 2008
190
5
Yok arkadaşım o ses soğutucu fanlardan geliyor. Zamanla böle sesler çıkarıyorlar. Korkulacak bişi yok ama değiştirmende fayda var eskimişler biraz.

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
MIB(CPU) dan geliyor ses aç kasayı tozunu filan al. sağlamca yerleştir bir çalıştır. eğer ses çıkarırsa demire değiyordur. biraz yukarı doğru çek

+repppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

:D

medmetin

Üye
17 Eyl 2007
81
0
valla hocam cpudan gelmiyo bunu iyi biliyorum pcnin içini ayda 4 5 kez sökerim hiç toz yok ne fanlarda nede cpu da bugun ses ıkı ayrı yerden gelmeye basladı fanlardan geliyo fanlarda yeni ama biri yapıyodu sımdı ıkısı aynı anda ses cıkarmaya basladı biri hemen susyo dıgeride 1 dakıka sonra susuyo pc yi 5 saat fealn kullanmıyım 5 saat sonra ılk actıgımda veriyo sesi daha sonra nekadar acıp kapat sam da ses yok aksam kapatıp sabah ilk acılısta veriyo sesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.