Roronoa Zoro Kişisel Site v1 // Ar-Ge Kulübü

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
İndir (Github): Tıkla
VT: Tıkla

Footer eklemeyi düşündüm ama hasta olduğumdan pek uğraşasım gelmedi. Bu yüzden yazıların yerlerini de ayarlamadım. Githubdan düzeltip konuyu güncellerim yakında. V2 sürümünü yaparsam footer da ekleyeceğim. Ayrıca bootstrap dersleri alıyorum bittiğinde daha güzel tasarımlar da gelecek. Saygılarımla...

Ar-Ge Kulübümüz açıldı, @Ɲémesis hocam harika bir kulüp kurmuş. Sizi de bu kulübe bekliyoruz. Birlikte kodlarken eğlenebilir, harika projelere imza atabiliriz. Ayrıca bu kulüpte başarılı olan arkadaşlar yazılım ekibine de girebilir. Başvurmak için:

https://www.turkhackteam.org/konular/ar-ge-kulubu-alimlar-acik.1949976

Hepinize iyi günler diliyorum. :)

aq3u4ls.png

GÖRÜNÜM:

b2q6fcj.png

elm0re

Üye
11 Tem 2022
64
31
localhost
Footer pek gerekli değil aslında hocam, ayrıca free ve public indexlere nazaran çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Footer pek gerekli değil aslında hocam, ayrıca free ve public indexlere nazaran çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.
Teşekkürler, hastalığım iyileşince kodlarda bir kaç düzeltme yapıp tekrar yayınlayacağım. Ayrıca bi iletişim sayfası da ekleyebilirim sanırım… Bakalım hayırlısı. :) Güzel yorumun için tekrardan sağol.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,265
localhost/admin.php
Giriş seviyesi için güzel.
Anasayfadaki github ve iletişim butonlarının hover ına yarım saniye gecikme koyarsan daha güzel olur.
Ek olarak menü hoverının da köşelerini ovalleştirirsen güzel olacaktır.
Bootstrapa önem vermen güzel olmuş web tasarımda çok önemli :)
Birde yanlış yazılmış ar-ge kulübü nemesis tarafıdan kurulmadı.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Giriş seviyesi için güzel.
Anasayfadaki github ve iletişim butonlarının hover ına yarım saniye gecikme koyarsan daha güzel olur.
Ek olarak menü hoverının da köşelerini ovalleştirirsen güzel olacaktır.
Bootstrapa önem vermen güzel olmuş web tasarımda çok önemli :)
Birde yanlış yazılmış ar-ge kulübü nemesis tarafıdan kurulmadı.
Şu anda nemesis yönetiyor aslında hiç bir kulübün yöneticisi ilk kişi değil. Örnek olarak stajyer mod kulübü zamanında ben de liderliğini yaptım. O mana şu anki kurucusunu kastediyor. Yorumunuz için çok teşekkür ederim, v2 sürümünde dediklerinize bakacağım.

11 Tem 2021
168
51

Footer eklemeyi düşündüm ama hasta olduğumdan pek uğraşasım gelmedi. Bu yüzden yazıların yerlerini de ayarlamadım. Githubdan düzeltip konuyu güncellerim yakında. V2 sürümünü yaparsam footer da ekleyeceğim. Ayrıca bootstrap dersleri alıyorum bittiğinde daha güzel tasarımlar da gelecek. Saygılarımla...

Ar-Ge Kulübümüz açıldı, @Ɲémesis hocam harika bir kulüp kurmuş. Sizi de bu kulübe bekliyoruz. Birlikte kodlarken eğlenebilir, harika projelere imza atabiliriz. Ayrıca bu kulüpte başarılı olan arkadaşlar yazılım ekibine de girebilir. Başvurmak için:

aq3u4ls.png

GÖRÜNÜM:

b2q6fcj.png
elinize saglık

aq3u4ls.png

GÖRÜNÜM:

b2q6fcj.png
hayırlı olsun

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,026
1,056
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde

aq3u4ls.png

GÖRÜNÜM:

b2q6fcj.png
Eline sağlık güzel olmuş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.