Dropshipping

Dropshipping yöntemiyle iş yapmak isteyenlerin veya bu konuda bilgi almak isteyenlerin bir araya geldiği bir forum bölümüdür.

Amazon

Amazon üzerinde satış yapma, ürün listeleme, satış stratejileri, Amazon FBA (Fulfillment by Amazon) hakkında bilgi paylaşabileceği bir forum bölümüdür.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Shopify

Shopify e-ticaret platformuyla ilgili bilgi paylaşımının yapıldığı bir forum bölümüdür.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

eBay

eBay üzerinde satış yapma, açık artırma süreçleri, ürün listeleme teknikleri gibi konuların tartışıldığı bir forum bölümüdür.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.