0TL para kazanma??

Selamın aleyküm arkadaşlar umarım iyisinzdir yaz geldi işte çalışmaya başladım ama ekstra paraya ihtiyacım var bana internette nasıl para kazanacağımı anlatırmısınız. Yazılım:html biliyorum birazcıkta css,python böyle:) bir tek buraya yazılım için para kazanma tavsiyelerinizi yazmayın herhangi bir şey olsun unutmayın bütçe 0 iş paramı harcayamam.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşkkürler ederim.

aslan aslan

Medyanın Yıldızı
1 Şub 2023
823
324
Türkiye Cumhuriyeti. 🇹🇷
Benden sana tavsiyem bu şeklide, yaz tatilinde eğer web tasarım biliyorsan, freelance çalışabilirsin ama HTML ve CSS yetersiz kalabilir, bundan dolayı JavaScript öğren senin açından iyi olacaktır.

iyi forumlar.

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
Aleyküm selam..
Çalıştığınızdan dolayı vaktinizin kısıtlı olduğunu düşünerek yazılım, web gibi alanlara yönelmenizi tavsiye etmiyorum.. Bunlar daha çok uzun süreli eğitim ve ardından kazanç sağlayan dallardır..
Bunun yerine dropshipping yapabilirsiniz.. Stoksuz satış ile müşterilerinize ürünler satabilirsiniz. Bu ürünler sizin tercihiniz fakat sağlam bir reklam gerekiyor..

Esenlikler ve başarılar dilerim

celo0734

Yeni üye
6 Kas 2023
4
1
yada hiç uğraşmadan şu aralar popüler olan telegram air drop larını (tap swap ,yescoin blum vb.) kasarak oturduğun 6yerden ekrana tıklayıp kazanabilirsin listelendiğin de iyi para kazanırsın nekadar kastıysan örnek bu işi başlatanlardan biri olan notcoin yakın zamanda listelendi ve şuan tanesi 0.60 tl gibi bişe fakat notcoin listelendiği için ona geç kaldın ama blum yapmanı öneririm

Aleyküm selam..
Çalıştığınızdan dolayı vaktinizin kısıtlı olduğunu düşünerek yazılım, web gibi alanlara yönelmenizi tavsiye etmiyorum.. Bunlar daha çok uzun süreli eğitim ve ardından kazanç sağlayan dallardır..
Bunun yerine dropshipping yapabilirsiniz.. Stoksuz satış ile müşterilerinize ürünler satabilirsiniz. Bu ürünler sizin tercihiniz fakat sağlam bir reklam gerekiyor..

Esenlikler ve başarılar dilerim
Hocam html ve css tamamen öğrendim yapacığım siteleri nereden satabilirim??

Tişörtler
Tişörtler
Tişörtler
Tişörtler
tisort tasarlayıp satışa koyup her satıştan komisyon alabileceğin yerler var ama tasarım yeteneği ve biraz çevre gerekiyor satış yapabilmek için
Hmm. Teşekkürler inceleyeceğim.

yada hiç uğraşmadan şu aralar popüler olan telegram air drop larını (tap swap ,yescoin blum vb.) kasarak oturduğun 6yerden ekrana tıklayıp kazanabilirsin listelendiğin de iyi para kazanırsın nekadar kastıysan örnek bu işi başlatanlardan biri olan notcoin yakın zamanda listelendi ve şuan tanesi 0.60 tl gibi bişe fakat notcoin listelendiği için ona geç kaldın ama blum yapmanı öneririm
Hocam onlar az verir o kadarda işsiz değilim😅

Benden sana tavsiyem bu şeklide, yaz tatilinde eğer web tasarım biliyorsan, freelance çalışabilirsin ama HTML ve CSS yetersiz kalabilir, bundan dolayı JavaScript öğren senin açından iyi olacaktır.

iyi forumlar.
Teşekkürler hocam yeni diller öğreneceğim.

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,553
1,989
Bu şekilde sermayesiz para kazanmak haylice zor olucaktır, web pentest yaparak bug bounty üzerinden para kazanmaya çalışabilir, site tema hazırlama / web hizmeti ( SEO , kurulum vs vs ) gibi temel hizmetler vererek sanal üzerinden para kazanma olasılığın olucaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.