Çözüldü 1.5 GB ramli telefonda açıyor, 4 GB ramli bilgisayarda oyunu açmıyor?

tanoth

Üye
24 Kas 2022
102
7
Yav benim samsung 1.5 gb ramli telefonum var mesela fm 23 mobile deme 1 gb boyutu olan bi oyunu kasmadan telefonda rahat oynuyorum
4 gb ramli bilgisayar da emülatör indirdim bluestacks falan bir kaç emülatör denedim hepsinde kasıyor
Oyunun kasmasının nedeni emülatörün kendisinin kasmasından dolayıdır ne biçim bişi bu emülatör bi işe yaramıyor çöp
Emülatör içinde her türlü ayarlarıda denedim değişen bişi yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,326
4,809
Yav benim samsung 1.5 gb ramli telefonum var mesela fm 23 mobile deme 1 gb boyutu olan bi oyunu kasmadan telefonda rahat oynuyorum
4 gb ramli bilgisayar da emülatör indirdim bluestacks falan bir kaç emülatör denedim hepsinde kasıyor
Oyunun kasmasının nedeni emülatörün kendisinin kasmasından dolayıdır ne biçim bişi bu emülatör bi işe yaramıyor çöp
Emülatör içinde her türlü ayarlarıda denedim değişen bişi yok
Çöp olan emulatör olsa, herkeste kasar. Çöp olan senin bilgisayarın.
Söyle düşün ayrıca. Windows için minimum ram gereksinimi 4gb. Sen bunun üstüne hem oyun hem başka bir işletim sistemi kuruyorsun.

Son düzenleme:

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,749
632
emülatörleri atsınlar çöpe zararlı yazılım
Nereden indirdiğinize ve ne kullandığınıza bağlı. Ben Bluestacks kullanıyorum uzun zamandır virüs derdi yaşamadım. Dediğim gibi bilgisayarda sadece ram ile emülatörden oyun oynamayı beklemek yanlış bir düşünce şekli. İşlemci ve ekran kartı da önemli. Ekran kartınız yoksa apu işlemcilerde tercih edilebilir misal r3 3200g gibi. Ama sisteme olan uyumluluğu ve ne performans istediğinizi kontrol etmelisiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.