1 Günde 100k Sp Kasma 105 Level'lar İçindir

juStf0ry0u

Katılımcı Üye
17 Tem 2010
631
0
İSTANBUL
alex le beraber gelen 105 110 templeda gorevlerınız mevcut bunların herbırı 700 sp vermekte gorevlerde sureklı tekrarlanabılıyor...

yapmanız gereken ılk odada 1. yaratıklarda 3 gorevınız mevcut
aynı anda tek cıns yaratık keserek 3 gorev yapıyorsunuz bunda sıze 2100 sp demek oluyor

106 wızard bır char [DENENDi] Full onlıne FAKAT BOTLA DEGIL elle gunde 160k gıbı bır sp kasabılırsınız ben 4.5 saate 35 -40 k kastım fazlasına dayanamadım oda yuvarlak 5 saat 30 k desenız 4.5=20 saate 120k sp yapar. bu sekılde aylaraca sp farm yapmanıza gerek kalmıyacak

NOt: bunu yapmanız ıcın bence 1 hafta daha surenız kaldı maxımun cunku bıldınız gıbı temple hunter ve thıfler gırıyor 1 hafta sonra orada bırakın gorev yapmyı kesecek moob ıcın ayakta duramayacaksınız...

bı an once FF olmanız ıcın bu guzel bılgıyı zamanın gecmeden kullanın ...yoksa aylarca sp farm yapar durusunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.