1 Milyon Backlink + 30 Edu Backlink + 20 Profil Backlink Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,580
1,403
Black Sheep
Selamlar,

Yeni bir çekilişle karşınızdayım. Bugün geçen 1M'dan farklı olarak ekstra bir çekiliş yapıyorum. Elimdeki bu liste farklı bir listedir. (Önceki 1m ile aynı değil) Kaliteli edu backlink ve 20 adet profil backlink veriyorum. (Profil ve eduların DA-PA oldukça tatmin edici.)

Katılım Şartları

- Takip Edin.
- Konuyu Beğenin.
- Yoruma "Katılıyorum" Yazın.

Backlinkleri nasıl indexleteceğim? diye soran arkadaşlar için yakında çok iyi bir rehber hazırlayacağım.

Bu çekilişte 2 adet kazanan olacaktır. Önceki çekilişe katılan da katılabilir.

Son Katılım: 1 Eylül 21:00
Açıklanma Tarihi: 1 Eylül 21:05

Çekiliş izni tim liderimden alınmıştır.
Herkese bol şans.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,580
1,403
Black Sheep
Bir tık geç kaldım, kusura bakmayın. :)

@zeores
@The VODKA

çekilişin kazananı olmuştur. Yedek kazananlar:

@Ellie Williams
@MuammerCan

Kazananlar 24 saat içerisinde iletişime geçmezse yedek kazananlara devredilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.