1 SSD'ye 2 Windows kurup crack oyun oynamak

latews

Yeni üye
13 Ocak 2023
6
1
Crack oyunlarda virüs riski oluduğu için ssd'ye diski bölüp 2 tane windows kuracağım. Birini normal kullanıcağım, birini crack oyunları falan yüklicem. Sizce bu mümkün mü, crack oyunlarımın olduğu windowstan, normal kullandığım windowsa virüs geçer mi?

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,156
900
Photoshop 🔥
Crack oyunlarda virüs riski oluduğu için ssd'ye diski bölüp 2 tane windows kuracağım. Birini normal kullanıcağım, birini crack oyunları falan yüklicem. Sizce bu mümkün mü, crack oyunlarımın olduğu windowstan, normal kullandığım windowsa virüs geçer mi?
Tahminimce Geçmez İşletim Sistemleri Farklı Olacağı İçin Geçmez Diye Düşünüyorum. Birine Windows 10 Pro Kurucaksan Diğerine Başka Sürüm Kur.

İnterestHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2022
333
89
Dünya
güvendiğin kaynaklardan crack indirirsen birşey olmaz uzun senedir kullanıyorum. Ufak kasma yok. Birsürü crack var. Toplam: yaklaşık 12 uyg. crackli pcde.
Websitesi: Full İndir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.