1 yıl premium kontörlü ücret hostingler

imhahosting

Yeni üye
1 Ocak 2012
3
0
Bir Çok Avantaj ve Hostingleri 1 Yıl Sınırsız Kullanmak için Aşağıda PREMİUM Üyeliğin Avantajlarını Okuyup İletişime Geçin..

..::PREMİUM ÜYELİK AVANTAJLARI::..​

HOSTİNG SERVİSLERİ İÇİN;

1. SERVİSTE AKSAMA / KESİNTİ / GECİKME SORUNU YOKTUR!

2. SUNUCUMUZ HER AY BAŞLARINDA GÜNCELLENİP.DAHA HIZLI KALİTELİ HİZMET VERMEKTEDİR!

3. SİZE ÖZEL C PANEL KULLANIMI.

4.SINIRSIZ MAİL / MYSQL AÇILIMI.

5. HIZLI BİR FTP AKTARIMI.

6. SİZE ÖZEL 1 YIL SINIRSIZ OLUP.SUNUCULARIMIZDA KESİNTİ YAŞAMA OLANAĞI YAŞAMAZ.HER ZAMAN HAZIR VE HIZLI ŞEKİLDE SİTENİZİ YÖNETEBİLİRSİNİZ.

PREMİUM ÜYELİK FİYAT: ÖDEME ŞEKLİ KONTÖR OLARAKTIR!
TÜRKCELL 20 TL (100 KONTÖR)
Servis Süresi: 1 YILDIR.

PREMİUM ÜYELİK ALAN KİŞİ TÜM SERVİSLERDEN YARARLANABİLİR.

-HOSTİNG SERVİSİ -SINIRSIZ DESTEK 7/24

-İMAJ / ANONYMOUSE -ÜCRETSİZ SCRİPT

-ENCODE /DECODE -SHELL / EXPLOİT

İLETİŞİM/MSN/MAİL
Servis@İmha.İn | WWW.İMHA.İN

Son düzenleme:

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
yönetim den bu mesaj hakkında bir bildikleri varsa yazmalarını rica ediyorum. kontur yoluyla üyelik sonuçta. sıkıntılı bir durummudur. gerçek olabilirmi. kontur çetesi olabilirmi. bu şahısa nasıl güvenebiliriz. daha bu gün üye olduğu ve reklam yaptığıda belli.

imhahosting

Yeni üye
1 Ocak 2012
3
0
Dostum.Kontör çetesi ile alakası yoktur.İnsanlar banka ve postane yolu ile zorlandıkları için bu şekilde bir kampanya başlattık.Senin dediğin durum daha çok cep telefonlarına gelen mesajlar yolu ile oluyor.Yönetim konuyu kaldırmak isterse de sorun yok.Amaç reklam insanların haram parasında ve kontöründe gözümüz olmaz.Teşekkürler.İyi Forumlar!

imhahosting

Yeni üye
1 Ocak 2012
3
0
Dns'lerinden kaynaklanan bir sorun olabilir. Site normal olarak açılıyor.

Dns'lerini: 8-8-8-8
8-8-4-8

Yaparak deneyebilir.Yada msn adresimden ulaşman mümkündür!İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.