" 1 Yıl Sonra Bugün..."

DarkBoy05

Üye
2 Ocak 2023
243
41
Evren
Herkese merhaba,

"1 yıl sonra bugün..." etkinliği yapalım ve herkes 1 yıl sonra bugün kendini görmek istediği konum veya hedefini yazsın. 1 Yıl sonra bugün bu paylaşımı revize edelim ve sonucu yazalım.

Ben başlıyorum,

" Bugün kendi programımı yazabilecek yazılım bilgi birikimine sahibim "

Saygılar.
Bu gün Yeniden programlamaya başladım.

red exclamation

Yeni üye
1 Ocak 2023
8
2
İstanbul
Sql injection uzman oldum shell atıp güvenlik duvarı atlatıyorum o da ghost killer hocamın sayesinde onun konuları ile ben geldim buralara kadar o beni bilmez ama ben onu instagram dan biliyorum ve takip ediyorum her gün 100 site açık buluyorum

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,722
binba%C5%9F%C4%B1%C3%B6z%C3%A7elik-binba%C5%9F%C4%B1.gif

'Anka

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
8 Eyl 2021
3,483
2,652
Sizi bilmem ama yaşamam için bir sebep kalmadı siz devam ettirin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.