10 yıl olmuş sizleri görmeyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newskentt

Yeni üye
29 Ocak 2008
13
0
Herkeze merhaba arkadaşlar, 10 yıl önce bir heves üye olmuştum, biraz önce merak edip denememle üyeliğimin aktif olduğunu fark ettim. İnşallah diğer forumlara sağladığım yararları burada devam ettireceğim. Önümde yaklaşık 30 proje var. hep birlikte üstesinden geliriz inşallah.

tekrar merhabalar, iyi forumlar.

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
şifreyi bırak ben kayıt olduğumu bile unuturum bir de şfireyi girmiş adam :D
Dün ne yediğini unutanlardanım

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Herkeze merhaba arkadaşlar, 10 yıl önce bir heves üye olmuştum, biraz önce merak edip denememle üyeliğimin aktif olduğunu fark ettim. İnşallah diğer forumlara sağladığım yararları burada devam ettireceğim. Önümde yaklaşık 30 proje var. hep birlikte üstesinden geliriz inşallah.

tekrar merhabalar, iyi forumlar.

Tekrardan hoşgeldiniz. Aklınızdaki projeleri ve uzmanlık alanlarınızı öğrenebilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.