%100 İnstagram Hesap Kitleme//asil.lord

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
%100 İnstagram Hesap Kitleme//by_judge

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere instagram hesap kitlemeyi göstericem bu yöntem sahihdir anlatıma geçelim ilk önce ölüm formunu yazıcıdan çıkartıyoruz sonra formu dolduruyoruz forumda isim soyisim ve ölüm tarihini instagrama göndericeğimiz online forumdakilerle aynı yapıyoruz diğerlerini kafanıza göre sallayın hiç önemli değil işlemleri tamamlayıp instagrama bildirimi gönderiyoruz ve instagram bize en geç 48 saat içinde dönüş yapıyor bildirdiğiniz hesabı anıtlaştırdık diye. Anıtlaştırınca hesab sahibi hiç bi şekilde hesabına giremez hesabı geri alması yüzbinde 1 ihtimaldir kurbanın hesabı tamamen kapatılabilir ancak doğum belgesi vesayre istiyor o kısım zor evet işlem bu kadar basit ben yapıyorum değerli kardeşlerimde yapsın istedim böyle bir konu leopic tarafından paylaşıldı fakat bende paylaşarak daha çok kişiye ulaşsın istedim saygı ve sevgilerimle asil.lord.

Ölüm belgesi : https://www.google.com.tr/url?sa=t&...ggbMAA&usg=AFQjCNGoXqv-YMhg23s_HjAwWu_sXxY0jA

İnstagram ölüm formu : https://help.instagram.com/contact/1474899482730688

BİR TEŞEKKÜRÜNÜZÜ ALIRIM DEĞERLİ ARKADAŞLARIM

NOT : ÖLÜM BELGESİ LİNKİNE TIKLADIĞINIZDA OTOMATİK OLARAK İNDİRECEK

Son düzenleme:

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Ellerine sağlık güzel bir şey yapılırsa çok hesap kapatılabilir.

enesbey1

Üye
3 Haz 2017
193
0
Bilinmiyor
Ben Bi Hesapta Denemiştim. Mail Geldi Akrabası Olduğunuzu Onaylayın Diye Kimlik İle Onayladım. Daha Sonra Kapatıldı Güzel Konu Sağol.

Curutex

Üye
25 Ağu 2017
128
0
Linuxlarda.
ölüm belgesini ben kendim yaptım
taktir belgesi gibi çerçeve yapın içine resmini ve başımız sağolsun falan yazıdım çok daha kolay oluyor hemen 2 gün sonra geldi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.