%100 Silkroad Premium Kazanmak isteyenlere

carizma_009

Yeni üye
25 Şub 2009
10
0
A.W.Surveys The New Survey Experience

Yukardaki SİTEYE GİRİŞ YAPIN .CREATE AN ACCOUNT DİYİN bİLGİLERİ DOLDURUP ACCOUNT ALIN. sONRA GELEN ANASAYFADA REKLAMLARA TIKLAYARAK PARA KAzANMAYA BAŞLAYIN.6 Reklama tıkladıktan sonra daha reklamlara tıklama hakınız kalmıyor. Bu aşamadan sonra refer friends bölümüne girip ordaki kodla siteye üyey yapın. Her üye yapma başına 1.25 dolar kazanılıyor. 75 Dolar yaptıktan sonra paypal yada alertpaya bu parayı redeem money tuşuna basarak aktarıyorsunuz.
Arkadaşlar çoğu kişi yalan olduğuna inanıyor. Fakat yalan değil.Sadece 5 gün içinnde ödeniyor denilen parayı geç ödüyolar.Bende umudumu kesmiştim parayı ödemiyolar diye. Fakat 20-25 gün arası gibi bir süre geçti.Açtım paypal hesabını 75 doları aktarmışlar.
PARAYA GÖRE YATIDIKLARI SÜRE ZARFI DEĞİŞİYOR DEĞİŞİYOR. Aynı bilgisayardan kendiniz üye yapmayınız. Çünkü ip adresinizden anlar ve parayı aktarmaz. Bi keresinde bana olmuştu aynı ip adresinde üye yaptığım için .
bÜTÜN DENEYİMLERİMİ ANLATTIM GERİSİ SİZE KALMIŞ..
sON KEZ DİYORUM BİR-iKİ AY İÇİNDEDE AKTARSALAR PARAYI MÜKEMMEL BİRŞEY.

mnyak

Yeni üye
26 Mar 2008
23
0
yalan dolan inanmayın ya bende çok denedim bunları bu sitelerinn çoğu para vermio he para verenleri yok mu var ama onlarla da uraşmanız gerekio üye kazandırman gerekio eğer günde 15 dk mı ayırıp uraşırım diosan 10 tane de üye yapsan ayda bi 40$ yaparsın sanırım ama uraşırsan.gerçekten kazandıran bi site ben size söliyim.şahsen kendim şimdiye kdr 20$ aldım
Bux.to | .view .click .make money

kardeme

Yeni üye
26 Mar 2009
9
0
arkadaşlarım önce okuyun sonra tıklayın o mnyak takini bu bux to .... adlı site size bi kod veriyo onu forum lara yapıştırıyosunuz o linki tıklayınca para kazanıyo linkin sahibi
yani eer o linki tıklarsanız mnyak arkimize para kazandırmış olcaksınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.