+16 Gerçek Bir Olay [Kendim Yaşadım]

ersel2100

Üye
11 Eyl 2012
246
0
MERSİN
Evet Arkadaşlar başlıkta dedıgım gibi bu olayı 2009 yılında kendim yaşadım ve anlatmak istedim buraya.gündüz içmeye yaylaya gitmiştim akşam dönüşte birden motor istop etti ısık v.s söndü motoru neyi var diye v.s bakıyım dedim o sırada yanıma biri geldi kolay gelsin kardeş dedi noldu neyi var dedi bende abi yav dedim motor istop etti birden dedim kafamı yavasca adama dogru Bi Çevirdim ALTI İNSAN ÜSTÜ KEÇİYDİ ve Onu Görünce Direk Koştum Şehre Dogru İndim.

Arkadaşlar
Orda Ne Görüdgüm Gayet İyi Bilyordum.Bunu Polise v.s anlattım inanmadılar tabi arastırdılar orda onceden bi turist ölmuş sadece onu dediler ama gercekten cok korktum bunun bi anlamı varmı bilen arkadaşlar ?

ersel2100

Üye
11 Eyl 2012
246
0
MERSİN
o bahsettigin illuminati mason vs inandıkları tanrı(şeytan) ın şekli altı ınsan üstü keçi ise

evet kardeşim tam olarak altı insan üstüde keçi di ben egilmistim motoru altında biyermi kesildi v.s diye bkaıyodum o sırada selamun aleykum kardeşdedei bi sorunmu vardı ne oldu gibi bişeyh dedi as abi dedim motor istop etti fln dedım kafamı ceviridigim direk üst tarafı keciydi ama bilemem belkı maske v.s taktı ama suda var orda oyle aksam cıkması biraz garipti kımsecıkler yok öldürse cesedimi kımse bulamazdı dagın tepesinde ztn gorur gormez kactım ordan direk

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
biraz komik geldi gelip sana sa demesi pek inanmadım karşına cıkmaz bu tür şeyler arkadasların dedıgı gıbı beynın sana oyun oynamıştır bi normal insan gelmıstır yanlıs gormussundur

RAKIPSIZ15

Üye
8 May 2013
51
0
.:D abi tm da sen o adamı ya da herneyse gördükten sonra nasıl bayılmıyon ya da korkudan bişey olmuyor bana yalan gibi geldi hem onu görüon hem de kaçabilion ne cesaret ben olsam yığılmıştım oraya

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
29
Kütahya
Selam verdiyse sorun yokta ben yıllardır hikaye okurum böyle keçilisine az rastladım öküz inek boğa hayvan diyeni çok.Arkadaşta belirtmiş keçi sembolünü illüminati kullanır biraz şeytani bir simgedir..

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Sağa sola bakındım ha :D Akşam Akşam Yapmayın :D Kardeşim Kaçmayıp Bakacaktın Anlardın O Zaman :D

ersel2100

Üye
11 Eyl 2012
246
0
MERSİN
arkadaşlar bilemıyorum ama gorduum kendımdeydım ben bende bunu 2 3 hafta arastırdım illuminati simgesini gosterıyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.