16M Kelimelik Wordlist

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Aynen indirme linki ölmüş işte benim burda demek istedigim birşey var . KONUYU AÇAN KİŞİLERİN KONULARİNO TAKİP ETMEDİKLERİNDEN VE ÜSTÜNDE DURMAMALARİNDAN KAYNAKLANİYOR.
Dostum sen neyden bahsediyorsun :) 4 yil önceki konudan farkında mısın bilmem ama şuan bu wordlistin 100 katı daha iyileri mevcut ve bu wordlist i yapmak o kadar da zor değil sadece 10 - 15 dakika bile ayırıp 30M 100M Yapabilirsin. Kendini geliştirmende başarılar dilerim

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22
Selamün Aleyküm Üstlerim Ve Astlarim Bu Gün Sizlere 16Milyon Kelimelik Wordlist Hazirladim
Artik Wordlist Aramaniza Gerek Kalmadi Peki Bu Wordlist'i Nerde Kullanabilirsiniz

6GJAhU.png

Wifi Şifresi Kirmada
Bruteforce
Admin Panel İd Şifre Bulmakta
E-mail Patlatirken Vb Bircok Şeyde Kullanilabilir

6GJAhU.png

İndirme Link'i :
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
VirüsTotal Sonuçlari :
VirusTotal

16M Kelime Wordlist'i.txt - Jotti's malware scan
ne işime yaricak 16m ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.