1959 Kerkük Katliamı

cod-alex

Üye
22 Haz 2022
66
35
Herkese merhaba bugün 1959 Kerkük katliamını konuşacağız . Arkadaşlar Kerkük Irakta bir Türk şehridir ve bende Türkiyede yaşayan bir Kerkük Türkmeniyim öncelikle bunu bilmenizi istiyorum . 14 temmuz 1959 yılında kerkükte Türkmenler sadece türkmen oldukları için katledildi . Yüzlerce Türkmen evlerinden çıktığı an makinalı silahlarla öldürülüp parçalara ayrılıp katledilmiştir . Sadece Türkmen oldukları için komünistler tarafından katledilen Türkmenler neden şuan hiçbir haber kanalında konuşulmuyor sizce . Katliamın yapıldığı zamanlar Türkiye katliama dair gazetelerde hiçbir şey yayınlamadı ve katliamın üzerini örtmeye çalışıldı . Hatta bağdattan gelen askerler katledilmiş Türkmenleri acımasız yollarla ortadan kaldırmaya çalıştı ve bu olay bu şekilde tarihe yazıldı .

16 Şub 2021
78
24
Uzay - Zaman
Herkese merhaba bugün 1959 Kerkük katliamını konuşacağız . Arkadaşlar Kerkük Irakta bir Türk şehridir ve bende Türkiyede yaşayan bir Kerkük Türkmeniyim öncelikle bunu bilmenizi istiyorum . 14 temmuz 1959 yılında kerkükte Türkmenler sadece türkmen oldukları için katledildi . Yüzlerce Türkmen evlerinden çıktığı an makinalı silahlarla öldürülüp parçalara ayrılıp katledilmiştir . Sadece Türkmen oldukları için komünistler tarafından katledilen Türkmenler neden şuan hiçbir haber kanalında konuşulmuyor sizce . Katliamın yapıldığı zamanlar Türkiye katliama dair gazetelerde hiçbir şey yayınlamadı ve katliamın üzerini örtmeye çalışıldı . Hatta bağdattan gelen askerler katledilmiş Türkmenleri acımasız yollarla ortadan kaldırmaya çalıştı ve bu olay bu şekilde tarihe yazıldı .
Hay lanet olsun...
İnsan diyecek bir şey bulamıyor bazen, çok kötü şeyler gördüm, çok kişiyi kaybettim, çok kez ölüme yaklaştım, çok kez ölüm/saldırı tehdidi aldım, bana çok kez bıçak salladılar, silah çekildi, ve saire.
Ama kendi ırkımdan kardeşlerime, soydaşlarıma yapılan zulüme kayıtsız kalamıyorum ulan, alttan almıyorum, alamam!
Elbet Uygur Türklerinin, Ahıska Türklerinin, Kerkük Türklerinin, Azerbaycan Türklerinin, bütün Türklerin ve kardeş ırkların intikamı alınacak, ya Dünyevi âlemde, ya Siber âlemde, ya Ahiret âleminde ya da başka bir yerde,

O
İNTİKAM
ALINACAK!

Son düzenleme:

cod-alex

Üye
22 Haz 2022
66
35
Hay lanet olsun...
İnsan diyecek bir şey bulamıyor bazen, çok kötü şeyler gördüm, çok kişiyi kaybettim, çok kez ölüme yaklaştım, çok kez ölüm/saldırı tehdidi aldım, bana çok kez bıçak salladılar, silah çekildi, ve saire.
Ama kendi ırkımdan kardeşlerime, soydaşlarıma yapılan zulüme kayıtsız kalamıyorum ulan, alttan almıyorum, alamam!
Elbet Uygur Türklerinin, Ahıska Türklerinin, Kerkük Türklerinin, Azerbaycan Türklerinin, bütün Türklerin ve kardeş ırkların intikamı alınacak, ya Dünyevi âlemde, ya Siber âlemde, ya Ahiret âleminde ya da başka bir yerde,

O
İNTİKAM
ALINACAK!
TARİH BU OLAYLARI YAZACAK HAK SAHİBİNE HAK VERİLECEKTİR MERAK ETME

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,579
1,647
Green/Moderasyon
Lütfen konuyu siyasete ve ırk kavramlarına bulaştırmadan ilerleyiniz.
Aksi taktirde konunuz çöpe taşınabilir.
Ve harf büyüklüklerine dikkat edelim.
İyi forumlar.

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
230
223
18
Vatan
Bugün sen ırkdaşına edilen zulme susarsan yarın sende o zulme uğrarsın.
Bu zulmleri durdurmak dünyada sözü geçen adam olmak gerekir örneğin: Elon Musk, BilgeX gibi buyüzden hayalimiz yüksek maaşlı bir iş ve iyi bir aile yerine Dünya devi şirket kurmak ve microsoft ve apple gibi şirketlere kafa tutmak olmalıdır.

BozKurt.06

Yeni üye
25 Ağu 2022
14
8
Bugün sen ırkdaşına edilen zulme susarsan yarın sende o zulme uğrarsın.
Bu zulmleri durdurmak dünyada sözü geçen adam olmak gerekir örneğin: Elon Musk, BilgeX gibi buyüzden hayalimiz yüksek maaşlı bir iş ve iyi bir aile yerine Dünya devi şirket kurmak ve microsoft ve apple gibi şirketlere kafa tutmak olmalıdır.
Çok doğru diyon kardeşim sabah akşam çalışıp zulme dur dememiz lazım.

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
119
bilmesende olur
böyle katliyamı göruntuleri elimizde olsada kanıtlasak

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,334
921
Gerçekten çok acı bir durum. Kendi halkalarına böyle bir zulüm yapılsa dünyayı ayağa kaldırırlar. Bizim elimizden ne gelebilir ki. Olayları örtpas etmekte profesyonel bir topluluğu nasıl yenebiliriz. Belki Twiteri ayağı kaldırırız, belki resmi sitelerini hackleyip bir mesaj bırakabiliriz. Yine ne olacak ki, umurlarında bile olmayacak. Devletin yapmadığını biz nasıl yapalım. Emin ol ki devlet arşivlerinde katliamın saniye saniye video kayıtları vardır. Nolucak insan haklarıda konumu gereği Türk düşmanı. Dünyada adalet yok ve hiçbir zaman olmayacak. Bizler her ne kadar çabalasakta bu olayı birşekilde yine unutturacaklar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.