1Japon sitesi hacked//ZzSavasYolcusuzZ

ZzSavasYolcusuZz

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,169
0
TÜRKİYE
1ÇİN sitesi hacked//ZzSavasYolcusuzZ

JAPON MEKANİK VE ELEKTRİK SİTESİ HACKED
ZONE-HC KAYDI

21N6aj.jpg

NO SYSTEM İS SAFE !!!

Son düzenleme:

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Eline Sağlık :)
Ellerine Sağlık Bi Ben Öğrenemedim Hacklemeyi

Kardeşim Öğrenemedim veya Öğrenemiyorum Diye Birşey Yok . Kimse hacker olarak doğmuyor zaten . Sen Sadece Gayretle bu yolda ilerle birşeyler öğren ve kendini öğrendiklerinle geliştir . Sonraı Gelecektir . Azimini ve hırsını kaybetme o zaman önünde hiçbir engel kalmaz :)

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada

Kardeşim Öğrenemedim veya Öğrenemiyorum Diye Birşey Yok . Kimse hacker olarak doğmuyor zaten . Sen Sadece Gayretle bu yolda ilerle birşeyler öğren ve kendini öğrendiklerinle geliştir . Sonraı Gelecektir . Azimini ve hırsını kaybetme o zaman önünde hiçbir engel kalmaz :)

Haklısın Dostum Zamanı Gelince Belkide Zirvede Bile Olabilirim

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Nani wo sore 😅 Nihon no hito tachi, Toruko no koto tsuki desu..

Japonlar bizleri severler aslında 😅 Yinede can sağlığı.

Emeğe saygı :D

NB: yazılar Çin'ce - Japonların yazısı bu tür sitelerde fazla kanji/Çinli karakterler içermez.

Son düzenleme:

ZzSavasYolcusuZz

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,169
0
TÜRKİYE
saol kardeşim

Nani wo sore 😅 Nihon no hito tachi, Toruko no koto tsuki desu..

Japonlar bizleri severler aslında 😅 Yinede can sağlığı.

Emeğe saygı :D

NB: yazılar Çin'ce - Japonların yazısı bu tür sitelerde fazla kanji/Çinli karakterler içermez.
ne düzeltirim bende bilmiyodum zaten :D saol bu arada :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.