2 adet androıd oyun yaptım. Sizce hangisi

Tochza

Üye
30 Tem 2017
146
0
/index.php
Unity ile 2 adet oyun yaptim ancak aralarından sadece birini google play'e yüklemek istiyorum hangisini yüklemek daha mantıklı olur. İkisinide kendim yaptım. Mad Cube ve Cube's Adventure

CUBE'S ADVENTURE RESIMLER:
zM1PLg.png
lZ8aRp.png
vPl17D.png

MAD CUBE RESİMLERİ:
r1alzM.png

aYaOAR.png

NDdvoN.png

k6aND7.png

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Ethical23

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
342
1
Dostum google playe yükleyeceksen resimlerin HD olması ve grafiklerin iyi olması gerek ki insanları cezbetsin.

D Q R K

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
383
0
KEY:FOUND
Bak Dostum Oyun Gayet Güzel ve Sıkıcı Olmayan Bir Oyuna Benziyor Ama google playe atmadan önce Biraz Daha Geliştirmeni Öneririm :)

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
Türkce yapsan veya türkce dil de eklesen güzel olur ve sonra paylaşsan bum oyun güzele benziyor can skntısından oynanır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.