2 soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-AssAsiN-

Yeni üye
21 Tem 2009
24
0
Bursa
Merhabalar benim iki sorum olacak. Çok önemli değil ama cevap verirseniz sevinirim.

1) Sizin hackerlık başlangıç gibi başlıklarınızı okudum. Çok değerli bilgiler olsa gerek ama ben bu işlere daha önce hiç ilgi duymadığım için hiçbir terimin ne demek olduğunu bilmiyorum. Küçük de olsa bir liste yaparsanız sevinirim.

2)Bu hackerlıkla alakalı değil ama gene de belki bir bilen vardır diye sormak istedim. Bu sorunum play station 2'yle alakalı. Geçenlerde PS2 de oyun oynuyordum ve oyun oynarken 1. portta analog algılanmadı gibi bi yazı çıktı. biraz bekledim düzeldi sonra tekrar çıktı, analogu çıkarıp taktım gene düzeldi. ondan sonra bir daha o yazı geldi ve ne yapsam ne etsem düzelmedi şimdi hiçbir oyunu açamıyorum malum ana kol algılamıyor. bir arkadaşa sordum aradaki bağlantı kopmuştur dedi. doğru olabilir mi? ya da bunun tamiri nasıl olur, önemli bir şey midir?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş birinci sorun liste yapılacak gibi değilll yanlızz çalışmam var bu konuda...
fakat sen bilmediğin terimleri pm le veya konu açarak sorabilirsin...
mesela bugun index nedir konusundan başla karşına bilmediğin bi terim çıkarsa pm ile veya konu açarak öğren..

2. soruna gelince analoğun giriş yeri bozulmuş olabilir genede 2. soruna tam bişey diyemicem

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
kardeşim...2.ci sorun için bi önerim war sorun konsolda olmaya bilir... ana kolqirişinde kabloların sıkısması yada hasar görmesinden olabilir bence sen kolu değiştirp de dene yok gene aynısı oldu diorsan kol girişinde problem vardır...

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeşim...2.ci sorun için bi önerim war sorun konsolda olmaya bilir... ana kolqirişinde kabloların sıkısması yada hasar görmesinden olabilir bence sen kolu değiştirp de dene yok gene aynısı oldu diorsan kol girişinde problem vardır...
pek anlamam ama ps de zaten ıkı kol yokmu bu vatandas kolları deegıstırıp denemıstır zaten???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.