200 Adet Yaratıcı Ücretsiz Webmail // THT Özel

Piskopat666

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
313
1
root@error
200 Adet Yaratıcı Ücretsiz Webmail

KPQv25.png

Arkadaşlar normalde bu mailleri paylaşmıyıcaktım mezara götürmiyiceğime göre paylaşıp bir yararım dokunsun dedim.
Foruma geri döndüm yıllar sonra güncel paylaşımlara son gaz devam edeceğim.

eSFRYR.png

İlk olarak yapmamız gereken 1 adet vpn vpn fark etmez nedeni ise mailleri sağlayan websitenin türkiyeye erişimi kapalı bu yüzden vpn kullanıyoruz gene siteye giremezseniz tarayıcınızı değiştirip vpn le gene girmenizi öneririm
Web sitemiz mail.com

KPQv25.png

trRPFb.jpg

eSFRYR.png

İçlerinde bulunan maillerden bağzıları şunlar ilginizi baya çekicek çok hoş mailler bulunmaktadır.

KPQv25.png

2mUQl0.jpg

KPQv25.png

oJPivW.jpg

KPQv25.png

37juXw.jpg

KPQv25.png

TW6h7S.jpg

KPQv25.png

vZz6B7.jpg

eSFRYR.png

Arkadaşlar konum bu kadar 200 adet mail var bu kadar koydum en fazla girip daha birsürü işinize yarıyan beğeneceğiniz maillere ulaşabilirsiniz.​

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
Merhaba.
Siteye giriş için vpn yada proxy kullanmamiz gerek fakat mailler içinde kullanilmasi gerekmi neticede sunuculari ayni ise kullanmamiz gerekebilir.

Pek ilgili oldugum şeyler degil.

Piskopat666

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
313
1
root@error
Eline sağlık vpn işe yaramıyor sanırım.

Tor dan denediğinde işe yaraması gerekiyor dediğim gibi farklı tarayıcı kullanmanız gerekebilir chrome da bendede girmiyor vpn açmama rağmen tordan kayıt oluyorum kayıt işlemi bitince zaten chrome dan bile girebilirsiniz vpn siz şekilde.

Merhaba.
Siteye giriş için vpn yada proxy kullanmamiz gerek fakat mailler içinde kullanilmasi gerekmi neticede sunuculari ayni ise kullanmamiz gerekebilir.

Kayıt işlemi sonrası chrome dan girebilirsiniz vpn siz şekilde kayıt işleminde sıkıntı yaratıyor kayıt işlemi sonrası normal şekilde girebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690
Merhaba.

demin denedim vpn ile ilk kayıt oluyoruz sonra vpn gerek kalmıyor mail gönderebiliyoruz yada alabiliyoruz spama vs. de düşmüyor

Eline sağlık vpn işe yaramıyor sanırım.

şimdi denedim hocam vpn işe yarıyor kayıt olabiliyoruz

Toygar ali

Üye
14 Mar 2017
62
1
Almanya'dan girdim, girdiğin ülkeden niye almıyorsun diyor.

We appreciate your interest in our e-mail service. If you are located in Germany, Austria, or Switzerland, why not sign up with GMX in your country ?

Germany:GMX.NET

Austria:GMX.AT

Switzerland:GMX.CH

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690

We appreciate your interest in our e-mail service. If you are located in Germany, Austria, or Switzerland, why not sign up with GMX in your country ?

farklı vpn kullan yada farklı konumdan gir. girdiğin zaman kayıt ekranına atar seni. olmaz ise yine aynı uyarı verir. farklı bölgeye bağlan

Piskopat666

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
313
1
root@error

Tarayıcı veya farklı vpn denersen kayıt ekranına atar ben tordan kayıt oluyorum sorunsuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.