2019 İninal Karttan Para Çekme Methodu !

RitimsizTHT

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
304
0
Bilişim
SAWBI3.png

Evet dostlar şimdi size benimde sık sık kullandığım innial karttan para çekme methodundan bahsedicem

Arkadaşlar ininal kartı hepimiz sık sık kullanıyoruz ben internetteki işlerimden dolayı ininal kartla ödeme alıyorum sürekli ve bunu çekmem lazım..

Bunun için öncelikle kartınıza yatan parayı biliceksiniz ondan sonra bir markete gidip (örnk: a101,bim,şok) burdan yatan para biriminde bir eşya alıcaksınız YİYCEK OLMİYCAK..

Sonra ödeme yaparken ben bunu arkadaşıma hediye alıyorum ama tam bunumu istiyodu hatırlamıyorum bu değilse getirip iade edebilirim değilmi diyerek güven kazanın..

Sonrasına 1 saat bilemedin 2 saat sonra ürünü getirip iade ediceksiniz ve sizin İninal kartınızdan çektiği parayı nakit olarak vericekler ben sık sık yapıyorum farklı marketlerden yaparsanız daha iyi olur

Yöntem budur Gayet Güzel Tıkır Tıkır Çalışıyor :)

2xWyC6.png

halil255

Yeni üye
17 Tem 2016
23
0
SAWBI3.png

Evet dostlar şimdi size benimde sık sık kullandığım innial karttan para çekme methodundan bahsedicem

Arkadaşlar ininal kartı hepimiz sık sık kullanıyoruz ben internetteki işlerimden dolayı ininal kartla ödeme alıyorum sürekli ve bunu çekmem lazım..

Bunun için öncelikle kartınıza yatan parayı biliceksiniz ondan sonra bir markete gidip (örnk: a101,bim,şok) burdan yatan para biriminde bir eşya alıcaksınız YİYCEK OLMİYCAK..

Sonra ödeme yaparken ben bunu arkadaşıma hediye alıyorum ama tam bunumu istiyodu hatırlamıyorum bu değilse getirip iade edebilirim değilmi diyerek güven kazanın..

Sonrasına 1 saat bilemedin 2 saat sonra ürünü getirip iade ediceksiniz ve sizin İninal kartınızdan çektiği parayı nakit olarak vericekler ben sık sık yapıyorum farklı marketlerden yaparsanız daha iyi olur

Yöntem budur Gayet Güzel Tıkır Tıkır Çalışıyor :)

2xWyC6.png

karta hiç atma daha iyi knk bensadeece internetten alışveriş yapıcağım zaman yüklüyorum

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
İninal karttan zaten para çekilme olayı var. Neden böyle bir konu açtın ki

rewecetr

Üye
4 Şub 2019
131
0
Tekirdağ
karta hiç atma daha iyi knk bensadeece internetten alışveriş yapıcağım zaman yüklüyorum
Neden post kasmak için post atıyorsunuz ?
Birçok neden için karta para atan var . Mesela ben csgo itemi çıkmıştı ininal'e atmıştım ve çekmek istedim o anda bu konu açılsa çok işime yarardı sadece kendi açınızdan düşünmeyin.

İninal karttan zaten para çekilme olayı var. Neden böyle bir konu açtın ki
Google da kaç kişi ininal'de para çekiliyormu diye aramış ve forumlarda konular açmış . İninal Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bu soruyu eklemiş ve "ininal kart henüz nakit para çekimine kapalıdır. Para çekme özelliğimiz şu anda geliştirilmektedir.
" diye cevap vermiş . Sen çekilme olayı var diyorsun. Lütfen saçmalamayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Google da kaç kişi ininal'de para çekiliyormu diye aramış ve forumlarda konular açmış . İninal Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bu soruyu eklemiş ve "ininal kart henüz nakit para çekimine kapalıdır. Para çekme özelliğimiz şu anda geliştirilmektedir.
" diye cevap vermiş . Sen çekilme olayı var diyorsun. Lütfen saçmalamayın.

kardeşim bilgin olmadan konuşma ptt matikte veya ziraatte kullanılıyor geliştirilme aşamasında ama kullanılıyor

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Ama Marketler Bir Süre Sonra Bu Durumu Farkına Varınca Bu Konu Hakkında Biraz Oyunbozanlık Yapabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cenkbulutlar1

Yeni üye
31 Ocak 2019
3
0
Buda iyi bir yöntem ama ben şu yöntemi bulmuşdum ankaeloboost.com diye oyun hesap satış yeri war ordan ininalden bakiyeye para yüklüyordum yüklediğim parayı para çekme kısmından banka hesabıma ıbanıma çekiyordum :D

Harbiye

Yeni üye
20 May 2019
19
1
Valla ön ödemeli olduğu için güvenli bir kart innial. Fakat para çekilememesi ve aylık ücreti para yüklerken kesinti yapması nedeniyle tavsiye etmem. Ben 18 yaşından küçüğüm banka hesabı açamam diyorsanız gidin anneniz veya babanızla Ziraat bankasında hesabınızı açtırın bankkartınızı internette vs kullanmaya başlayın. Yöntem için teşekkürler ayrıca çok zor durumlarda nakit para ihtiyacı için iyi yöntem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.