2020 Türk Hack Team CS:GO Turnuva Kayıtları Başladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
Forum adı altında uzun süredir CS:GO etkinliği düzenlenmiyordu. Şu sıcak korona günlerinde biraz eğlenelim diye düşündük , ve bir CS:GO turnuvası düzenleme kararı aldık.

Turnuva Koşulları

5V5 Takımlar Halinde Düzenlenecek Turnuvaya Toplam 8 Adet Takım Alınacak Takım Adedi Dolduktan Sonra Alımlar Kapanacaktır.

Takımdan En Az 1 Kişinin THT Üyeliğinin Bulunması Zorunludur

Forum Üyeliği Bulunan Kullanıcı Otomatik Olarak Takımın Kaptanı Seçilir.

Her Takım Liderinin Telegram Adresinin Bulundurması Zorunludur.

Turnuvaya Katılacak Her Üyenin PopFlash üyeliği bulundurması zorunludur turnuvalar PopFlash üzerinden gerçekleşecektir!

Turnuvaya Katılacak Her Üyenin Discord Adresi Bulundurması Zorunludur!

Turnuvalar forumun Discord adresinde gerçekleşecektir!

Steam Adreslerinde Uygunsuz Görsel Ve İsim Kullanan Üyeler Turnuvaya Dahil Edilmeyecek

Turnuvalar Ben Ve Yönetim Üyeleri Tarafından Canlı Olarak İzlenilecek Yanlış Harekete Müsade Edilmeyecek Uyarı Verilmeden Takım Turnuvadan Men Edilecek!

Turnuvalar Eleme Sistemiyle Gerçekleşecek Ve 3 Tur Oynanacak Çeyrek Final , Yarı Final Ve Final Kazanan Takımlar Direkt Olarak Üst Tura Geçecek.

Turnuvaya Katılımın Herhangi bir ücreti yoktur turnuva eğlence amaçlıdır.

Turnuva ödülü ilerleyen günlerde Takım Liderlerine Telegram Üzerinden İletilecek.

Turnuva Maç Tarih Ve Saatleri Takım Liderine Telegram Üzerinden İletilecek.

Bu Başvuruyu Doldurup Bana Özel Mesaj Yoluyla İleten Herkesin Turnuva Koşullarını Kabul Etmiş Sayarım!

Turnuva Başvuru Formu

Takım Adı;
Takım Liderinin Adı;
Takım Liderinin Yaşı;
Takım Lideri THT Profil Linki;
Takım Liderinin Telegram Adresi;
Takım Liderinin Steam Profil Linki;​

Başvuruyu Bana Forum Üzerinden Özel Mesaj Yoluyla İletiniz

Gerekli İzinler Baysal Nickli Adminden Alındı

Son düzenleme:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
133
-
Keşke one man army gibi bir seçenek de olsaydı

5v1 yani

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.