2021-2022 en iyi SMS/CALL bomber - db0mb3r

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Evet aktif kullandığım toollardan

Merhabalar,
Öncelikle ellerinize sağlık, ancak 1 adet arama ve 1 adet mesaj geldi. Tool'un çalışma mantığı vermiş olduğunuz numarayla sizi sitelere üye yaparak doğrulama göndermesi. Ekran görüntüleri;

8iyik19.jpg

nzvru4c.png

Bu arada "Доступно сервисов: 95" olarak gözüküyor. Yani büyük ihtimalle 999999'da yazsanız, mevcut hizmet 95 olduğundan en fazla bu kadar gönderecektir ama ilk denediğimde 2 adet geldi. Aynı işlemi aynı numarayı vererek tekrarladım ve 3 adet arama, 6 adet doğrulama mesajı geldi. Şöyle göstereyim;

68an0ri.jpg

sta3isp.jpg

Uzun lafın kısası sürekli olarak aynı numarayı vererek ekipçe yaparsanız gerçekten amacını yerine getirecektir.
Tabii. DDoS gibi ekiple yapılsa süper olur

dostum bomba basmıyor ve bunu yaptıktan sonra telefonumdan habire telegram sayfanıza giriş sağlıyorsunuz diye mesaj geliyor
Bunu hem Termux hemde Kali-Linux üzerinden denedim ve hiç sorun çıkmadı. Gösterilen yerin ScreenShot yapıp gönderin bi bakalım

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
91s1brk.png

sol resimde 127.0.0.1:8080 bulunan yer
Evet, ben başka konu sandım, afedersiniz. Evet Termux ve Kali linux için. Root gerekmez her ikisinde sorunsuz çalışır. İnternetin güçlü olması da fark yaratır çünkü internet gücünün farkını bizzat testettim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.