2021 YILINDA ÇIKACAK OYUNLAR

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,821
1,358

- Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Çıktığı tarih = 7 Ekim 2021

Sistem gereksinimleri (MİNİMUM)=

İşlemci: Intel Core i5 4440 / AMD FX-8300.
Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD R9 380.
Bellek: 8 GB RAM.
İşletim Sistemi: Windows 10.

----------------------------------------------
HİTMAN 3

- Hitman III, IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanması plananan yeni bir aksiyon oyunudur. Oyun 11 Haziran 2020'de PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde açıklandı. 25 Kasım 2020’de yapılan açıklamada oyunun Çin’de geçeceği duyuruldu. Yeni nesil konsollarda oyun 4K çözünürlük ve 60 kare hızında çalışacak.

Çıktığı tarih = 20 Ocak 2021

Sistem gereksinimleri (MİNİMUM) =

CPU: Intel Core i5-2500K / AMD Phenom II X4 940
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Depolama alanı: 80 GB

----------------------------------------
HALL INFINITE

- Halo Infinite, 343 Industries tarafından geliştirilen ve Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S için Xbox Game Studios tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Halo serisinin altıncı ana girişi ve genel olarak on dördüncü Halo oyunu, Halo 5: Guardians'ın ardından Master Chief'in hikâyesini ele alıyor

Çıktığı tarih = 2021

Sistem gereksinimleri =

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit.
İşlemci: İntel Core i5-4460 @ 3.2Ghz veya AMD FX- 8350.
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X V3 veya Nvidia GeForce GTX760.
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan.
DirectX: Sürüm 12.

------------------------------------------------------

GOOD OF WAR

- God of War: Ragnarök, Santa Monica Studio tarafından şu anda geliştirilmekte olan bir aksiyon macera oyunudur ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacaktır. PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 2022'de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Çıkacağı tarih = 2022

Sistem gereksinimleri =

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6100.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R7 370.
VRAM: 2 GB VRAM.
DirectX: Sürüm 11.
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan.

GOTHAM KNİGHTS

- Gotham Knights, DC Comics karakteri Batman ve diğer yardımcı karakterlere dayanan yeni bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyun WB Games Montréal tarafından geliştirilecek ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak.

Çıkacağı tarih = 2022

sistem gereksinimleri =

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4670K (3.4GHz) veya AMD FX-8370.
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 (8GB) veya NVIDIA GeForce GTX 1060 [Önerilen vRam 6GB]
Bellek Boyutu: 8 GB RAM.
Gerekli Depolama Alanı: 40 GB HDD.
DirectX Sürümü: DirectX 11.

NOT: RESİM EKLENECEKTİR

sehrbaz

Yeni üye
16 Eki 2020
41
3
localhost
FAR CRY 6

- Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Çıktığı tarih = 7 Ekim 2021

Sistem gereksinimleri (MİNİMUM)=

İşlemci: Intel Core i5 4440 / AMD FX-8300.
Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD R9 380.
İşletim Sistemi: Windows 10.

----------------------------------------------
HİTMAN 3

- Hitman III, IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanması plananan yeni bir aksiyon oyunudur. Oyun 11 Haziran 2020'de PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde açıklandı. 25 Kasım 2020’de yapılan açıklamada oyunun Çin’de geçeceği duyuruldu. Yeni nesil konsollarda oyun 4K çözünürlük ve 60 kare hızında çalışacak.

Çıktığı tarih = 20 Ocak 2021

Sistem gereksinimleri (MİNİMUM) =

CPU: Intel Core i5-2500K / AMD Phenom II X4 940
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Depolama alanı: 80 GB

----------------------------------------
HALL INFINITE

- Halo Infinite, 343 Industries tarafından geliştirilen ve Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S için Xbox Game Studios tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Halo serisinin altıncı ana girişi ve genel olarak on dördüncü Halo oyunu, Halo 5: Guardians'ın ardından Master Chief'in hikâyesini ele alıyor

Çıktığı tarih = 2021

Sistem gereksinimleri =

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit.
İşlemci: İntel Core i5-4460 @ 3.2Ghz veya AMD FX- 8350.
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X V3 veya Nvidia GeForce GTX760.
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan.
DirectX: Sürüm 12.

GOOD OF WAR

- God of War: Ragnarök, Santa Monica Studio tarafından şu anda geliştirilmekte olan bir aksiyon macera oyunudur ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacaktır. PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 2022'de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Çıkacağı tarih = 2022

Sistem gereksinimleri =

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6100.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R7 370.
VRAM: 2 GB VRAM.
DirectX: Sürüm 11.
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan.

GOTHAM KNİGHTS

- Gotham Knights, DC Comics karakteri Batman ve diğer yardımcı karakterlere dayanan yeni bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyun WB Games Montréal tarafından geliştirilecek ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak.

Çıkacağı tarih = 2022

sistem gereksinimleri =

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4670K (3.4GHz) veya AMD FX-8370.
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 (8GB) veya NVIDIA GeForce GTX 1060 [Önerilen vRam 6GB]
Bellek Boyutu: 8 GB RAM.
Gerekli Depolama Alanı: 40 GB HDD.
DirectX Sürümü: DirectX 11.

NOT: RESİM EKLENECEKTİR
Güzel haber

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.