21.500 LİRAYA KADAR 0-2.el oyuncu laptop’u önerisi

Luci'x

Üye
15 Eyl 2021
161
34

Merhaba arkadaşlar her yere götürebileceğim bir laptop istiyorum üst düzey bir cihaz olması benim için önemli bu yüzden 3060-3070 ekran kartlı bilgisiyar arayaşındayım yazılım yapılacak,grafik animasyon yapılacak oyun oynanılacak 0 ve 2.el olmak üzere garantili bilgisiyar arıyorum en düşük 16 gb ramlı bu fiyat bandına kadar ne alabilirim ?

KULLANILACAK UYGULAMA VE OYUNLAR :

ADOBE PROGAMLARI

FORZA HORİZON5-4,PUBG,GTA V,CS GO,MC,VALORANT,CYBERPUNK,FORNİTE VS

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,174
386
23
İnternetin Derinliklerinde...

Merhaba arkadaşlar her yere götürebileceğim bir laptop istiyorum üst düzey bir cihaz olması benim için önemli bu yüzden 3060-3070 ekran kartlı bilgisiyar arayaşındayım yazılım yapılacak,grafik animasyon yapılacak oyun oynanılacak 0 ve 2.el olmak üzere garantili bilgisiyar arıyorum en düşük 16 gb ramlı bu fiyat bandına kadar ne alabilirim ?

ADOBE PROGAMLARI

Vallahi dostum para var ne istersen onu al

Konu açmak bile yanlış bence jsbzzkaz

akla46

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
267
73

ADOBE PROGAMLARI

bence normal masaüstü al çünkü laptop parçaları masaüstünden daha pahalıdır

Son düzenleme:

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,504
689
Siber
Yanlış değilsem itopya diye bi site vardı oradan istediğin parçaları giriyorsun sana gösteriyor fiyat bandını istersen satın alabiliyorsun bi bakabilirsin oraya da

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.