3 Gundur ugrasıorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

latiff

Uzman üye
10 Haz 2009
1,876
0
Konya
3 Gundur ugrasıorum acık macık bir suru forum okudum ama beceremeidm yardım edecek yok mu bir dokuman faln

F0rY0uK1ll

Üye
23 Tem 2009
72
0
İstanbul
En kolay yolu iss açığı...
BAK ÇALIŞTIR'A GEL BU KODU YAZ %WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} SONRA İNTERNETTEN İSS AÇIĞI OLAN SİTELERİ ARAŞTIR BULUNCADA SAĞ KLİKE BASIP EN ALTTA TIKLAYIP YAZ VE İNDEXİNİ ORAYA KOPYALA

latiff

Uzman üye
10 Haz 2009
1,876
0
Konya
En kolay yolu iss açığı...
BAK ÇALIŞTIR'A GEL BU KODU YAZ %WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} SONRA İNTERNETTEN İSS AÇIĞI OLAN SİTELERİ ARAŞTIR BULUNCADA SAĞ KLİKE BASIP EN ALTTA TIKLAYIP YAZ VE İNDEXİNİ ORAYA KOPYALA

aga buldum yaptım indesx html mi olcak txt mi olcak ne olcak

latiff

Uzman üye
10 Haz 2009
1,876
0
Konya
aga baktım ama shell lazım faln dio bende shell mel yok

aga tama monları okumustum yapıom dosyay yuklenirken hata olustu dio

ne alaka kardeş okumadın heralde bide konu milatta kaldı

alakasız mesaj diye adamı ihbar ediyorsun ama konu altında kendinde bir nevi flood yapıyorsun forum kurallarını okuyalım ve daha dikkatli olalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.