3. Kişi olmak

20 Haz 2021
90
15
19
Merhabalar çok fazla boş yapıyorum biliyorum ama bir çok konuda yardım istiyebilirim sanırsam

Bir tartışma veya bir kavga anında birisiyle konuşurken 3. Tarafmışım ğibi tepki veremiyorum / ben ben değilim sanki rüya izliyorum (sanki o çocuk yakamdan tuttuğunda ben ben değildim izliyor ğibiydim vurabilirdim neden yapmadım {o ğüçlü kelimesi aklımdan ğeçti ve öyle kaldı } sanki bunu enğelleyebilirim ama nasıl yaparım bilmiyorum )/ mesela koşmaya başladığımızda anlık olarak hayal alemine dalarız o anda olaylar bize 3. Taraf ğibi ğelir sorun şu ki o an beynim boştu

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
910
492
Merhaba klasik olacak ama geçmişte sizi böyle bir kriz durumunda durduran biri veya bir şey mi oldu veya karşılık verdiğinizde öyle bir şey yaşadınız ki ondan sonra tedirgin olmaya mı başladınız karşılık vermeye

Nellogix

Uzman üye
3 Eyl 2021
1,109
872
🇹🇷 Türkiye/Ankara
Merhabalar çok fazla boş yapıyorum biliyorum ama bir çok konuda yardım istiyebilirim sanırsam

Bir tartışma veya bir kavga anında birisiyle konuşurken 3. Tarafmışım ğibi tepki veremiyorum / ben ben değilim sanki rüya izliyorum (sanki o çocuk yakamdan tuttuğunda ben ben değildim izliyor ğibiydim vurabilirdim neden yapmadım {o ğüçlü kelimesi aklımdan ğeçti ve öyle kaldı } sanki bunu enğelleyebilirim ama nasıl yaparım bilmiyorum )/ mesela koşmaya başladığımızda anlık olarak hayal alemine dalarız o anda olaylar bize 3. Taraf ğibi ğelir sorun şu ki o an beynim boştu

Hırslan ama ilk yumruğu atma. 👍

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Özgüvenli olup kendini savunmalısın bunlar için eğitimler veriliyor.
Sivil savunma eğitimlerine katıl derim. ( tabi bulunduğun bölgede varsa )

L0HXT

Üye
5 Eyl 2021
186
44
24

Dostum özguvenin 0 bu kötü bir şey ama geçer psikologa gitmeni öneririm günümüzde geri kafali insanlar psikologa gidenlere halk tabiri ilr deli derler ama aksine en güzel yöntemdir

Sana benim tavsiyem ise;

Spor yap genelde vücudu düşük olanlar olur böyle

Atılgan ol konuş sohbet et habire birileri ile açılmaya basla düşünmeden konuş bir süre

Gez toz gitmediğin yerleri gör bu sayede birilerine yol tarifi sorarsın buda seni açar

Eger konu kavgaya gelip o sana vurdukca vurmiyor isen salla gitsin kavga iyi bir şey değildir kavgadan uzak dur ama kacma da dayak yersen de 1 gün 2 gün yersin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.