30 Ağustos Zafer Bayramı: Milliyetçilik, Türkçülük ve Birliğin İradesi(BÜYÜK ZAFERİN 101. YILI)

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
30 Ağustos Zafer Bayramı: Milliyetçilik, Türkçülük ve Birliğin İradesi

30 Ağustos Zafer Bayramı'nı milletimiz adına gurur ve coşkuyla kutluyorum. Bu büyük zafer, milletimizin azmi ve özverisiyle kazanılmış bir onurdur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğindeki kahraman milletimiz sayesinde düşmanı yenilgiye uğratarak bağımsızlığımızı ve egemenliğimizi en yüksekte tutma iradesini gösterdik.Atatürk'ün dediği gibi, 'Yurtta barış, dünyada barış.' İçeride ve dışarıda birlik içinde olduğumuz sürece, milletimiz olarak ülkemizi her türlü zorluğun üstesinden gelecek güçteyiz.

!30 Ağustos Zafer Bayramı'nı milletçe kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde nice zaferlere!

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir... Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsinizdir.Siz, almakta olduğunuz eğitimle,bilgi ile insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız;Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O'nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz (Mustafa Kemal Atatürk)
Diğer yazdığım konu;

Bugün tekrar veya okumayanlar için mutlaka okunması gereken başlıca konular;

Biraz vaktinizi ayırır bu konulara,Atatürk ve Türkiye kategorilerine de bakarsanız sevinirim...

Başka hiphop ve rapçi dinlemektense bugün en iyisinden şarkı dinleyin,Atamızın sesinden şarkılar(Aİ COVER);
Atatürk bir fırtına tuttu bizi (ai cover)
Mustafa Kemal Atatürk - İki Keklik (AI Cover)
Atatürk küllenen aÅk (ai cover)
Mustafa Kemal Atatürk'ün Sesinden Yemen Türküsü (ai cover) ð¹ð·ð¹ð·ð¹ð·
Atatürk - Selanik Türküsü (AI COVER)
Mustafa Kemal Atatürk ün Kendi Sesinden Ãanakkale Türküsü ( AI Cover ) EN Ä°YÄ° VERSÄ°YON
Mustafa Kemal Atatürk - Kendi Sesinden GençliÄe Hitabe [AI COVER]

Bazı coverlar yani dönüştürmeler iyi olmamış olabilir,kusura bakmayın...

Başka konular açıldıysa konu tekrarı yaptıysam affola(Ben de kendi yazımı yazmak istedim)...

İyi Günler

Son düzenleme:

Watnea

Katılımcı Üye
9 Ağu 2023
332
174
#
5bb9decd5815cba3f22ecac58081ce37.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.