4 Satır Kod İle Sunucuyu Çökertin

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
Upload girişi olacak ve php uzantılı dosya yiyecek ama zararlı kod yemeyecek buna gülerim waf siken sheller ne güne var.
Küfür yasak raporladim
Waf bypass edilir o kolay indexleyemeyince serveri bırakıp bu kodu yüklerse yani yapan arkadaş varsa bu işi bıraksın php yerse o server herşekil shell de yer garantisini veririm
Waf bypass kolay mı ? Bu sözün ile hacking bilginin düşük olduğunu söylüyorsun SQL waf'dan bahsetmiyorum veya diğerlerinden, admin panele sızdın diyelim İndex ve Shell basamıyorsun waf dan dolayı ve mass deface de yapamıyorsun ben bunun ile çok karşılaştım bazen aşırı sağlam waflar var.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
Bu işlem her sunucuda yapılamayabilir. Ancak kodlar geliştirilerek sınırsız sayıda dosya oluşturularak her sunucu çökertilebilir. Tabi bazı sunucular dosya açmanızı engeller.

llslowlI

Üye
3 Ağu 2021
140
66
34
Mutlak Dünya
Küfür yasak raporladim

Waf bypass kolay mı ? Bu sözün ile hacking bilginin düşük olduğunu söylüyorsun SQL waf'dan bahsetmiyorum veya diğerlerinden, admin panele sızdın diyelim İndex ve Shell basamıyorsun waf dan dolayı ve mass deface de yapamıyorsun ben bunun ile çok karşılaştım bazen aşırı sağlam waflar var.
Siz ne dediğimi anlamadınız herhalde bende sql wafdan bahsetmiyorum ->Alıntı: Admin panele sızdın diyelim index ve Shell basamıyorsun waf dan dolayı <- Olaya bak bence sizin hacking bilginiz düşük arkadaşın paylaştığı kod php kodu yani admin panelden shell basamadı ve index basamadı diye bu kodumu yükleyecek pardon bu kodu yüklemesi için admin panelin php uzantısı kabul etmesi gerekir php uzantısı kabul ediyorsa dava bitmiştir istediği kadar waf olsun her şekil bypass ederim kendi adıma konuşuyorum siz hacking bilgisi olmayanlar siteye bu kodu yükleyip bırakabilirsiniz diyecek bişi yok.

illa upload girişi olması şart değil misal sunucu üzerinde bir programda zafiyet var ise metasploit ile uygun shell yazılıp php'ye bu komutlar verilebilir admin istediği kadar paneli kapatsın :)
Dostum sen bizim konuşmamıza dahil oldunmu yada konuşmaları okudunmu olay bir arkadaşın gereksiz demesi ile başladı ve bu arkadaşlar ise gereksiz olmadığını wafın ws olduğunu söylediler senin durumunda msf ile exploit edilirse yine bu kodu çalıştırmaya gerek yok 2 arkadaş waf olan serverlere yüklüyorşarmış bu kodu :D

Herkesin kendi zevki kardeşim ister kullan ister kullanma
:D bu kodu yıllar önce kullandım senin gibi copy paste konu açmıyorum her neyse konu senin hacking bilginin yetersizliği nedeni ile devam etti halen bilmiş gibi konuşuyorsunuz merak ettim zone kayıtlarını atarmısın :d

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,792
1,329
:D bu kodu yıllar önce kullandım senin gibi copy paste konu açmıyorum her neyse konu senin hacking bilginin yetersizliği nedeni ile devam etti halen bilmiş gibi konuşuyorsunuz merak ettim zone kayıtlarını atarmısın :d
canım sıkılınca zone alırım bilgimi sana kanıtlama zorunluluğum da yok istediğini söylersin ben kendimi bilirim

zone ;

miror h kapanmış tüh ownzyou bak sen :)

bazıları gibi gece gündüz exp başında beklemem yada senin gibi brute yapmam :D

llslowlI

Üye
3 Ağu 2021
140
66
34
Mutlak Dünya
canım sıkılınca zone alırım bilgimi sana kanıtlama zorunluluğum da yok istediğini söylersin ben kendimi bilirim

zone ;

miror h kapanmış tüh ownzyou bak sen :)

bazıları gibi gece gündüz exp başında beklemem yada senin gibi brute yapmam :D
26 sayfa zonen var girdiğin havalara bak güldürdün beni bir günde 26 sayfa kasarım, 2 tane edu var ikisinide boş girmişsin index bile basamamışsın diğerlerine bakmaya gerek yok zaten

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,792
1,329
26 sayfa zonen var girdiğin havalara bak güldürdün beni bir günde 26 sayfa kasarım, 2 tane edu var ikisinide boş girmişsin index bile basamamışsın diğerlerine bakmaya gerek yok zaten
kimseye hava attığım yok sna bişi kanıtlama zorunluluğum da yok + olarak zoneler sadece ownzyoudan mı alınıyor ? :D archive , miror h az öğrende gel koçum yazdıklarını takmıyorum bile beni bilen bilir

iyi forumlar dilerim.

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
346
539
turkhackforums.cjb.net
kimseye hava attığım yok sna bişi kanıtlama zorunluluğum da yok + olarak zoneler sadece ownzyoudan mı alınıyor ? :D archive , miror h az öğrende gel koçum yazdıklarını takmıyorum bile beni bilen bilir

iyi forumlar dilerim.

Koçum vs ayıp oluyor. Okul öncesi eğitim kurumu değil burası. Klavye delikanlılarının yeri hiç değil. Şansınızı zorlamayın.

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,792
1,329
aslında açılan dosyaların içinde bir miktar yazı olsa mb sayısıbı yükseltmek için daha iyi olur diye düşünüyorum sizce hocam @Bermuda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.