@404Qea Hediye Logo Tasarımı

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
849
1,152
Sanal
Merhaba değerli forum üyeleri ve hocalarım
bir süre hastanede kaldım pek paylaşımda yapamadım
bugün'kü talihlimiz @404Qea oldu hayırlı olsun, yorumlarınızı bekliyorum.

İMZALI
a3h8gzy.png

İMZASIZ
dsfq51u.png

I AM EAC0D3Rx

Black Hat Lider Yardımcısı
17 Eyl 2023
1,682
890
Matrix
dostum eline emeğine sağlık çok güzel olmuş, yakın zamanda da doğum günüm ilk hediyem olmuş olsun ☺️

hastalığın için ise geçmiş olsun dileklerimi sunarım, tez zamanda kendini çok iyi hissedersin inşallah

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
849
1,152
Sanal
dostum eline emeğine sağlık çok güzel olmuş, yakın zamanda da doğum günüm ilk hediyem olmuş olsun ☺️

hastalığın için ise geçmiş olsun dileklerimi sunarım, tez zamanda kendini çok iyi hissedersin inşallah
teşekkür ederim güle güle kullan, doğum günün için şimdiden kutlu olsun diyeyim güzel denk gelmiş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.