5 DK DA Site Açma , FAKE SCRİPT İÇİN SİTE AÇMA

kryzen

Yeni üye
25 May 2020
28
1
Merhaba THT Bugün Sizlere %100 Sorunsuz Şekilde Fake Script ya da normal elinizde olan scriptle ile kolay yoldan nasıl site açılacağını göstereceğim

-Aşağıya Videoyu Bıraktım Ordan izleyebilirsiniz
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9gPitlYB_SU[/ame]

Bize Gerekenler ÜCretsiz Bir Web Site Açma Sitesi ben 0fees.us tercih etti
zaten hepsinin mantığı aynı.

Siteye girdikten sonra order now bölümüne tıklıyoruz

Kaydolma bölümü bizleri karşılıyor bundan sonra username kısmına sitemizin
ismini giriyoruz ve diğer gerekli alanları dolduruyoruz

Mail adresimize bir link gelecek o linke girerek onaylaıyoruz ve sitemiz hazırlanıyor

Daha sonra bizleri bir bölüm karşılıyor oradan cpanel geçebiliriz yada filezilla
programı ile htdocs bölümüne scriptimizi aktarabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kenwob

Yeni üye
7 Nis 2020
18
0
Hocam teşekkürler. Peki bu filezilla ne işe yarıyor? Gerekli midir ben o kadar anlamam da :mahcup

Kn4ve

Yeni üye
12 Haz 2019
10
0
hocam scripti attim yalniz sitemin linkini nerden bulacagım ve karşı tarafa atacagım ?

Zenkai085

Yeni üye
5 May 2020
11
0
Merhaba THT Bugün Sizlere %100 Sorunsuz Şekilde Fake Script ya da normal elinizde olan scriptle ile kolay yoldan nasıl site açılacağını göstereceğim

-Aşağıya Videoyu Bıraktım Ordan izleyebilirsiniz
https://www.youtube.com/watch?v=9gPitlYB_SU

Bize Gerekenler ÜCretsiz Bir Web Site Açma Sitesi ben 0fees.us tercih etti
zaten hepsinin mantığı aynı.

Siteye girdikten sonra order now bölümüne tıklıyoruz

Kaydolma bölümü bizleri karşılıyor bundan sonra username kısmına sitemizin
ismini giriyoruz ve diğer gerekli alanları dolduruyoruz

Mail adresimize bir link gelecek o linke girerek onaylaıyoruz ve sitemiz hazırlanıyor

Daha sonra bizleri bir bölüm karşılıyor oradan cpanel geçebiliriz yada filezilla
programı ile htdocs bölümüne scriptimizi aktarabiliriz.

Faydalı olmuş,suspend yememek için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim

15 May 2019
60
1
Emeğine sağlık basit ve kolay anlaşılır olmuş. Elinde snapchat ve instagram scripti varsa paylaşırsan çok sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.