Donanım 50M Extender Çalışmama Problemi

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
389
2
Kalu-Beladan
Ben bir eğitim kurumunda okumaktayım. Ve bu eğitim kurumunda şimdi aşağıda fotoğraflarını sıralayacağım cihazları kullanıyoruz. Zaten şimdi söyleceklerimi bu konuda bilgili kişiler anlar. Velhasılı kelam Kurs'un 4 katında televizyon var. Bu televizyonların 2 si kursun en alt katında bulunan sistem odasında ki ana bilgisayara bağlı. Amacımız buradaki bilgisayarda eğitimle ilgili slaytlar yayınlamak ve bunu da öğrencilerin görmesi.

Bu iki resimde olan ve bir tane daha resmini bulamadığım extender var. Ve resmini bulamadığım sorunsuz çalışıyor. Ancak resmi geçen ve her yerde en meşhur olan 60m 'lik extender çalışmıyor televizyona HDMİ'ı bağladığım zaman sinyal yok diyor. Bilen arkadaşlardan cevap beklerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.