7000 TL Laptop önerisi

Yuzarsiff

Yeni üye
14 Şub 2022
8
2
Selamlar, bir arkadaşım ders için laptop önerisinde bulunmamı istedi. Burdaki deneyimli kişilere danışmak çok daha iyi olacaktır.

Kendisi laptopu sadece ders amaçlı kullanacağını söyledi.

> Hızlı olmasını, 2-3 ay sonra kasmalar başlamamasını, uzun süre kullanabilmeyi istiyor.

Ben kendisine Lenovo ve Dell i tavsiye ettim. Ama bir model tavsiyesinde bulunmadım. Siz ne önerirsiniz ?

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,812
31
MyKrallife
Selamlar, bir arkadaşım ders için laptop önerisinde bulunmamı istedi. Burdaki deneyimli kişilere danışmak çok daha iyi olacaktır.

> Hızlı olmasını, 2-3 ay sonra kasmalar başlamamasını, uzun süre kullanabilmeyi istiyor.

Ben kendisine Lenovo ve Dell i tavsiye ettim. Ama bir model tavsiyesinde bulunmadım. Siz ne önerirsiniz ?
Güzel bir laptop buldum:

Richetta

Üye
23 Eki 2020
64
19

HP Envy 14S-DQ2006NT 4G6A5EA​

Lenovo V14 G2 82KC0002TX​

HP 15-dw3045nt (4J0U6EA)​

Asus VivoBook 14 X415EA-EK977W​

HP 255 G8 (4P3M8ES)​

BUNLAR UYGUNDUR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.