750 Mb lık dosyayı 2 Mb programsız indirme [Resimli]

Cry

Katılımcı Üye
Görüldüğü gibi yaklaşık 750 MB Şimdi Bunu 2 Mb ye indirecem

adsz5cr2hf.jpg

Adım 1 : Winzipi bilgisayarınıza yükleyin

www.winzip.com

Adım 2 : Dosyamıza Sağ tıkkk..

Arife Tarif Gerekmez… Email için ziple diyoruz.

Adım 3 : Görüldüğü Gibi Ağa aheste aheste sıkıştırıyor (hah bu arada dosyanın boyutuna göre bayağı uzun sürebilir…

Adım 4 : Karşınıza Böle bir şey çıktıysa iş tamamdır, şimdi dosyamızın ismine sağ tık ..ve farklı kaydet..( bu arada boyuta dikkat)

Adım 5 : ee pek fazla bir şey kalmadı herhalda..): Dosyamızı uygun bir yere kaydedip bu ekranı kapatıyoruz…

adsz5cr2jo.jpg

Adım 6 : Hadi Hayırlı olsun….

adsz5cr8im.jpg

hepsi bukadar arkadaşlar...

kanlikartal1

Katılımcı Üye
5 Eki 2007
267
4
olmuo senin dosya bicimi iso. normal bi winrar dosyasını fasla sıkıstırmıo :( paylasım için saol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.