9 tane Masaüstünüz olsun

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Öncelikle 9 Dekstop masaüstünüzden 9 tane oluşturmanızı sağlayan bir program.
Ayrıntılı olarak aşağıda anlatıcam:

Öncelikle program dilini seçiyoruz

next diyoruz

lisansı kabul ediyoruz

şimdiden sonra çıkacak 3 tane pencereye de next diyoruz...

Install a basıyoruz....

program kuruluyor

kurulum tamamlandı

kurulum tamamlanınca araç çubuğunda kısayol halinde geliyor

şu anda 9 tane masaüstümüz oldu
orayı gösteremiyorum çünkü sağa tıklamam lazım foto alamıyorum

anlatıcam sizde anlamaya çalışın

simgeye gelip sağa tıklıyoruz

en üstte Go To yazan sekmeye geliyoruz zaten açılıyor

dekstop 1

dekstop 2

vs..

bunlardan birini seçiyoruz

mesela dekstop 1 de bilgisayarım klasörünü açın

sonra dekstop 2 ye geçin orada da belgeler klasörünü açın veya bir word dosyası açın ikisi de farklı olacaktır belgeleri açtığınız masaüstünde bilgisayarım açılmış olmayacak

program kısaca böyle

benim ilgimi çekti anlatayım dedim

inşallah kullanırsınız güzel bir program

İNDİR

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemi ISTE

Üye
1 Kas 2006
96
0
gercekten cok süpermis
acaba bunu tastaurla yönetme sansimiz varmi varsa nasil yapabilirim söylermisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.