Abilerim çıldırmak üzereyim Yardım Edin Lütfen!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak199201

Katılımcı Üye
12 Tem 2008
944
11
:(:(:(:(yha benm klavyenn tuşlarına farklı komutlar yüklenmiş birDen bire bi tuşa basıyorum intrnt explorer açılıor bi tuşa basıorm bilgsayarm açılıor...bunu nasıl Düzeltebilirm lütfen çılDırıyorum yarDım eDin:(:(:(:(:(:(

burak199201

Katılımcı Üye
12 Tem 2008
944
11
bilmiorm aga klavyeye otomatik komutlar yüklendi sistemi geri yükleDm olmaDı araDa sıraDa oluoDu ama bn qeçici bişeDir herlDe DioDm ama bu sfer yapamaDm yarDm isteDm ama bi insanlık namına olsun yarDım eDen olmaDı yaDa akıl veren bnDe paraya kıyp yeni klavye alDm :(

Shawn1

Üye
10 Ocak 2008
141
2
bilmiorm aga klavyeye otomatik komutlar yüklendi sistemi geri yükleDm olmaDı araDa sıraDa oluoDu ama bn qeçici bişeDir herlDe DioDm ama bu sfer yapamaDm yarDm isteDm ama bi insanlık namına olsun yarDım eDen olmaDı yaDa akıl veren bnDe paraya kıyp yeni klavye alDm :(

eski klavyenin markası neydi merak ettim belki donanımsal bir hata vardı

QARİZMATİX1

Yeni üye
7 Tem 2008
3
0
bu durum benimde başıma geldi klavyeye kahve dökülmüştü mesela A tuşuna bastığım zaman Ö yazısı çıkıyordu mutlaka seninkinede böle bişe olmuştur ben klavyeyi açtım içinde ki herşeyi sildim kuruladım ve sorunum düzeldi

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
bazı klavyelerde olur bi seçenek wardır hatırlamyıorum ama onu yanlklışlıkla aktif edersen çeşitli görevler yükler ... olur böyle şeyler formata yada yeni klavyeye gerek yoktur ... yinede sağlam yola gitmişsin tebirkler:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.