acil bakarmısınız arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByLeopar

Yeni üye
15 Haz 2008
1
0
acil bakarmısınız arkadaslar ben bırtane sonu funpic.de veya funpic.org la biten sıte acmak ıstıyorum tam olarak adresı bılıyorum ama vermek ıstemıyorum bana acablırmsınız ya ben bırturlu yapamıyrum ALLAH rızası ıcın arkadaslar
ByLeOpar

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
İstediğin Uzantıda Site Aç

ilk işimiz bedava hostumuzu ve domainimizi verecek olan sayfamıza gitmek olsun.

http://www.50megs.com

sayfamıza girişimizi yaptığımızda zaten direk göreceksiniz anasayfada yeşil pano içerisinde sign-up butonuna basıyoruz ve ikinci sayfamıza geçiyoruz

daha sonra hangi uzantılı açacaksak sitemizi onu seçiyoruz tabiki sitemizin isminide yazdıktan sonra sağ alt köşede next butonuna basıp diğer sayfaya yönlendiriliyoruz.

bu sayfayıda tabiki free ( ücretsiz ) olanını işaretleyip yine sağ alt köşedeki next butonuna basıp atlıyoruz.

burayıda hayır teşekkürler deyip bir sonraki sayfamıza geçiyoruz.

geldik ayarlar kısmımıza:bu sayfamıza kullanıcı ismimizi,e-mail adresimizi vs bilgilerimizi giriyoruz.

burada çok önemli bir nota değinmek istiyorum arkadaşlar.bu sayfamızda kaydettiğimiz e-mail adresimizin şifresini kimse bilmemeli ve o e-mail adresimiz güvenli bir adres olmalı.ikinci bir husus ve çok önemli: yazacağımız şifremizde en az harf ve rakam olmalı yani sadece rakamlardan şifre oluşturmayın.burdada basit bir şekilde güvenliğimizi almış oluyoruz.basit ama çok önemli bir güvenlik hususudur bunuda tekrar etmiş olduk.

neyse şifremizi belirledik,anlaşmayı kabul ettiğimize dair tik işaretledik ve güvenlik kodunuda girdikten sonra submit butonuna basıp devam ediyoruz.

evet sitemizi açtık .....hayırlı olsun.bize bu ekranda login ekranını ve en alttada kullanıcı ismimizle birlikte şifremizide hatırlatmak için gösteriyor.

şimdi ne yapıyoruz arkadaşlar.tekrardan ana sayfaya giriş yapalım.

http://www.50megs.com

login butonuna basıyoruz ve devam ediyoruz.

domain ismimizi ve şifremizi yazıyoruz daha sonra login butonuna basıp devam yönetim paneline yani admin panele dalmış bulunuyoruz.

bu ekranı hemen tikleyip kapatabiliriz

şimdi bizim işimiz File Manager’ buraya basıp upload ekranına geçiyoruz.diğer bir tavirle veri tabanına ulaşmış oluyoruz diyebiliriz.yani resimlerin,indexin,metinlerin sitemizin her ayrıntısının bulunacağı yere gidiyoruz.

biz sıfırdan bir site upload edeceğimiz için iki tane bulunan dosyayı tikleyip delete yapıyoruz.sonra elimizdeki siteyi upload edeceğiz bunun içinde yani site tasarımı yapmak için Macromedia Dreamweaver 8 programına başvuruyoruz sizlere kısaca göstermek ve kurmuş olduğumuz site upload etmek için resimlerle dreamweaver’dan kısaca bir site tasarlayalım.

öncelikle sayfaya girdiğimizde boş ekranda sağ kılıik ve en altta page properties yani sayfa özelliklerine geçiyoruz.

ben arka plan rengini background image yazan yerden rengimi seçiyoruz(örneğin siyah).bu sayfada isterseniz ekran arkasına yani sayfanızın arkanıza resimde koyabilirsiniz.

daha sonra ekranın siyah olduğunu gördük ve sayfaya yazılar yazmak istiyorsak fazla uğraşmayalım onuda siz kasın artık :) ,yazılarımızı yazdık... yazı seçenekleride zaten ekranın altında göreceksiniz.

ardından sayfamıza resim jpg yükleyip tasarımı kapatmak istiyorus..

sonra sayfamızı farklı kaydet diyerek masaüstüne index.html uzantılı olarak kaydediyoruz.yüklediğimiz resimle aynı yerde bulunuyor anlayacağınız.

şimdi tekrar kaldığımız yerden devam edelim.veri tabanında bulunan 2 dosyayı silmiştik.şimdi tasarımını kısa olarak bitirmiş olduğumuz sitemizi upload etmeye geldi.burasıda kolay arkadaşlar merak etmeyin.

ve hayırlı olsun Arkadaşlar sitemize giriş yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.