Bankalar Hariç Nakit Para Nasıl Kazanabilirim?

DimitriSlaves

Yeni üye
16 Kas 2022
7
1
Arkadaşlar genel bir sorum olduğu için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Bankalardan para alamıyorum. Bankalar dışında acil nakit ihtiyacını nasıl karşılarız. Bilgisi olan birileri var mıdır?

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,810
1,014
Matrix
Sanırım acil nakit ihtiyacı derken krediden bahsediyorsun. Bankalardan çekemiyorsan, bulunduğun şehirlerde factoring şirketleri vardır. Factoring şirketleri bankaların bir tık üstü faiz oranı ile genellikle herkese acil nakit ihtiyacı sağlar. Ne bu yoldan kredi almayı, ne de bankalardan kredi çekmeyi asla tavsiye etmiyorum. Eşinden dostundan destek al böyle zamanlarda.

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,797
2,723
Liman
Sanırım acil nakit ihtiyacı derken krediden bahsediyorsun. Bankalardan çekemiyorsan, bulunduğun şehirlerde factoring şirketleri vardır. Factoring şirketleri bankaların bir tık üstü faiz oranı ile genellikle herkese acil nakit ihtiyacı sağlar. Ne bu yoldan kredi almayı, ne de bankalardan kredi çekmeyi asla tavsiye etmiyorum. Eşinden dostundan destek al böyle zamanlarda.
Tefeci ne ara factoring oldu ya :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.