Acil Yardım Lütfen önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslansemir35

Katılımcı Üye
25 Tem 2008
381
3
hatay
HERKESE SELAMLAR ARKADAŞLAR BENDE 100 E YAKIN CD VAR BUNLARDOLU VE SİLİNEMEZ Mİ ÖLE BİŞEY AMA BBEN BU CDLERİ TEKRAR KULLNAMAK İSTİYORUM BUNU İÇİN BİR POGRANM VARNI ACABA LÜTFEN YARDIM BAAN BAYAĞI CD LAZIM BOŞUNA MADRAF YAPMAYALIM:inv:inv

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş rewritable cd ise silip tekrar istediğin şeyleri cdye atabilirsin ama normal cd ise böle bişiy yapamazsın benim bildiğim kadarıyla böle program fln varsa bilgim yok kolay gelsin

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
kardeş benim bildiğim kadarıyla öyle bir pro var ama normal cdler için değil ben onu bir araştırayım eğer normal cd de işey yarıyorsa haber veririm.
amaişin acilse bence git 100 tane al ben yeni aldım 9.90 ytl
yani beklemeye gerekyok pahalı değil.
neyse ben konuyu araştırıp halaedebilirmiyiz bakım byyy

7 Ağu 2008
113
0
cd nın üzerinde cd-r recordable yazıyo sa silinmez cd eğer cd-r rewitable ne ise yazıyosa silinebilir cd
bu cd lerı kulanmak istiyosan neroyu kullanabilirsin eyvallah ;;) bi +repı az görme yardım ettık baq :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.