Acil Yardım pls:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreams_angel

Yeni üye
23 Mar 2008
1
0
uzun süre önce benim adresimi eklemişti birisi...
kabul ettim bende ama sürekli beni rahatsız ediyo engellince başka adresten ekliyo onun yüüznden erkek arkadaşımla aram bozuldu o kişinin beni tanıyan biri oldugunu düşünüyorum vekim oldugunu öğrenmek istiyorum belki kim oldugunu öğrenirsem erkek arkadaşımla aram düzelcek lütfen yardım ederseniz çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevinirim:(:( o kişinin msn. adresinden adresini en azından oturdugu bölgeyi öğrenmek istiyorum

StiLo_

Yeni üye
22 Mar 2008
11
0
paris
puuffss

puuffss gene seninki ii yaff benım erkek arkadasım benım mnsımı hackledı ayrıldık dıye sımdıde msnden yapmadıgını bırakmıyo msnde bıse bulamadı aıleme kufur yazıo:( nıcke garıp garıp seyler yazıo kı coguda hakaret:(

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
uzun süre önce benim adresimi eklemişti birisi...
kabul ettim bende ama sürekli beni rahatsız ediyo engellince başka adresten ekliyo onun yüüznden erkek arkadaşımla aram bozuldu o kişinin beni tanıyan biri oldugunu düşünüyorum vekim oldugunu öğrenmek istiyorum belki kim oldugunu öğrenirsem erkek arkadaşımla aram düzelcek lütfen yardım ederseniz çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevinirim:(:( o kişinin msn. adresinden adresini en azından oturdugu bölgeyi öğrenmek istiyorum

merhaba.bunu durdurmanın birkaç yolu var.
1) tanımadığın kişileri msnine eklemeyeceksin
2) diyelim ki eklemekte kararlısın;
yapacağın şey ona bir dosya yollamak veya ondan almak.
neden diyeceksin belki.bu yolla ip numarasını bulacağız.örneğin bir mp3 dosyası yolla.madem sana kafayı takmış kesin kabul eder.
Dosya indirimdeyken;
başlat menüsünden çalıştır'a tıkla
"cmd" yaz ve enterla
açılan msdos ekranında "netstat -an" yaz.tabi dosya aktarımı olurken.
enterladıktan sonra
bir çok numara dizisi gelecek karşına
established yazan kısmın karşısına gelen iplerden biri onun ip'sidir.
millet forumlarda 85-86 ile başlayanlar demiş ama farklı olanlar da olabiliyo ben denedim gördüm.
100'ün üstündeki rakamla başlayanları ele,yani sadece 100'ün altındaki sayılarla başlayan ipleri dikkate al.
e diyelim ki bulduk ip'yi.
diyeceksin belki bu ne işimize yarayacak??

onu da şu linkte yerine yazıp bölgesini bulacaksın
https://tik.lat/U1cyO

:secretama şunu da diyeyim ki bu bölge olarak gösterir.ev adresini vermez ;)
mesela ben ankaranın ilçesindeyim ama adres yenimahalleden çıkıyor.bunun gibi.çünkü bu bölge oraya bağlı....
işini görebildiysem ne mutlu bana

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
merhaba.bunu durdurmanın birkaç yolu var.
1) tanımadığın kişileri msnine eklemeyeceksin
2) diyelim ki eklemekte kararlısın;
yapacağın şey ona bir dosya yollamak veya ondan almak.
neden diyeceksin belki.bu yolla ip numarasını bulacağız.örneğin bir mp3 dosyası yolla.madem sana kafayı takmış kesin kabul eder.
Dosya indirimdeyken;
başlat menüsünden çalıştır'a tıkla
"cmd" yaz ve enterla
açılan msdos ekranında "netstat -an" yaz.tabi dosya aktarımı olurken.
enterladıktan sonra
bir çok numara dizisi gelecek karşına
established yazan kısmın karşısına gelen iplerden biri onun ip'sidir.
millet forumlarda 85-86 ile başlayanlar demiş ama farklı olanlar da olabiliyo ben denedim gördüm.
100'ün üstündeki rakamla başlayanları ele,yani sadece 100'ün altındaki sayılarla başlayan ipleri dikkate al.
e diyelim ki bulduk ip'yi.
diyeceksin belki bu ne işimize yarayacak??

onu da şu linkte yerine yazıp bölgesini bulacaksın
https://tik.lat/uVyTa

:secretama şunu da diyeyim ki bu bölge olarak gösterir.ev adresini vermez ;)
mesela ben ankaranın ilçesindeyim ama adres yenimahalleden çıkıyor.bunun gibi.çünkü bu bölge oraya bağlı....
işini görebildiysem ne mutlu bana

Gayet açık anlatmş arkadaş, sadece ip adresini bulamadıqınz durum olursa sölein başka yöntemlerle de bulabilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.