Acil Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
Arkadaslar Hp Notebook Var Format Aticam bunun d: bölümünde kurtlarma bölümü var orjinal kurulum yapiyor.

ama ordan acamiyorum acilirken f1 f2 f9 f10 deniyom ama olmuyor ne yapmam gerekiyor arkadaslar yardimci olurmusunuz?

acilll

Virtual Root

Kıdemli Üye
8 Haz 2008
3,488
5
kardeş sen eniyisi cd yi boot üzrinde kur yani açılırken Taba bas ozman karşına bios ç.ıkar sende cdrom sa cdroma dvd ise dvdye gşr ok bas retsart yap bukadar

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
Yok Mert Kardes O kadarini Biliyorumda Sen Benim Demek istedigimi anlamadin heralde
simdi yeni notebook larda kurulumu d: üzerinden yapiliyor. cd fln vermiyolar
nasil olcak ?

fatikr

Yeni üye
29 Ağu 2008
5
0
bendede notebook var ama bende anlamadım ...recovery cd sı verırler gerıdönusum gıbı bıse ve bı nevı formatdır..bıras daha kısa surer...

8 Tem 2008
130
5
VAN
son dönem notebooklerın hepsinde durum aynı
bence orjinalin dışına çıkma tabi eğer garantisi varsa
çünkü makinenin garanti dışı kalmasına neden olabilirsin...
gelelim recovery e hp için yanlış hatırlamıyorsam f5 ti recovery yapmak için
zaten bilg. açılırken system recovery press f5 falan yazar
açılırken o tuşa basman recovery i başlatır
ha eğer yazmıyorsa böyle birşey hp Türkiye sitesine gir
makinenin modelini yaz orda kullanıcı için ayrılmış açıklamalar vardır oradan bulabilirsin
yinede bulamazsan hp çağrı merkezi ile irtibat kur...
recovery yapmadan önce bilgilerini yedeklemeni tavsiye ederim...
umarım demek istediğini anlamış ve çözüm üretebilmişimdir
ama beklentin bunlar değilse yazarsan cevaplarım

FoRBiDDeNPaRaDise

Yeni üye
26 Ağu 2008
25
0
kardeş sen eniyisi cd yi boot üzrinde kur yani açılırken Taba bas ozman karşına bios ç.ıkar sende cdrom sa cdroma dvd ise dvdye gşr ok bas retsart yap bukadar
konuda bilgim yok
mer kardeşim 2 tane alakasız cevap yazmıssın adam D den yapıyorum diyo sen biostan cd-dvd yi ayarla diyosun ve bilgim yok niyo diyon yoksa yazmana gerek yok forum kırlılığı!!!
bu arada arkadasım yıldırım5 söylenceği soylemıs ama bişley daha dicem bu format işleri servisin yani garantinin göreviş deil gittiğin anda pc i yaptıktan sonra illa biş üçret alıyolar 40 ytl gibi :D Garanti sadece parcası garantı süresi içinde kendiliğinden yanarsa onu karsılar bu arada cok bişe karısttırma oda elinden gitmesin!! bilen yakınlarda tanıdığın varsa orjin bi cd ile format attır olmadı servise ***ür 40 ytl gözden cıkar!:)

8 Tem 2008
130
5
VAN
peki hala forbidden madem garantiyi sadece parça için mekanik düşünüyorsun o zmaan kendini bir sorgula bakalım
son dönem bilgisayarlarda neden güvenlik kartı ve recovery var
bak araştır istersen freedos olmayan yani yüklü bir işletim sistemi ile alınmış her bilgisayarın ayrıca yazılım garantisi vardır...

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
ARkadaslar Teknik Servise ***ürdüm Recovery Bozulmus Diyo Ama 7 gb. gibi duruyo icinde anlamadim gitti ya sonra format atilir dedi
onuda ben yaparim dedim format attim ama kamera arada sorun veriyo bi aciliyo bi acilmiyo cildircam ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.