Activex nasıl kırılır Acil yardım !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eleman2

Yeni üye
26 Tem 2007
2
0
Elimde demo sürümü bir activex dosya var. Süresi doldu ve ben bunu tam sürüm olarak kullanmak istiyorum. Bu dosyayı nasıl kırabilirim. Dosyayı disassembly progrmaları ile içeriğini görebililiyorum. Ancak nasıl bir değişiklik yaparak tam sürüm haline dönüştürebilirim. Yada bunu dönüştürebilecek birileri var mı?

https://tik.lat/eH3rl

eleman2

Yeni üye
26 Tem 2007
2
0
Crack ve seriali yok. Google un bulduğu bütün siteleri gezdim hiçbirinde yok. "Demo" dan kastım dosyanın deneme sürümü olduğuduur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.